Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercing szúrás után...

Ajak piercing szúrás után meddig nem lehet enni és mennyire dagad be (és meddig? )?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem már megvan egy jó pár éve és úgy emlékszem aznap mikor meg lett csináltatva csak akkor volt bedagadva és aznap este már ettem is.Nagyon kemény dolgokat nem,csak olyat amit könnyen lehetett rágni.Picit oda kell rá figyelni,lassan enni,nem túl nagyra nyitni a szád ilyesmi.
2009. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj azt elfelejtettem,hogy minden étkezés után kiöblítettem a szám,de ha mész csináltatni biztos elmondanak majd mindent.
2009. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor én csináltattam, egy órán belül már ettem is :D

[azéért vártam olyan sokat, hogy letörölhessem a gyulladásgátló gélt :) ]

nem volt bedagadva, nem gyulladt be, mindössze annyi volt a kellemetlen, hogy meg kellett szoknom a szilikon talpat, szóval folyamatosan ráharaptam evés közben :)

2009. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt evés közben mindig ráharaptam.

és westendben csináltattam. És egyből a szúrás után kérdeztem h mikor mehetek el enni, aztmondta h 1-3 óráig még ne nagyon. Hát 10 perc múlva már a mekiben voltam (:

Amúgy nekem 1átalán nem dagadt be semmi baja nemvolt, pedig alig kezeltem egy kis bepanthennel.Mondjuk a hasamban se volt semmi probléma vele ;)

2009. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ma reggel lett szurva,előző májusban :)

Hát 1-2 órát minimum várj az evéssel,de előtte mindenképp egyél,nehogy rosszul legyél.

Bedagadni elég rendesen befog,de ha kezeled betadine-al vagy alkohollal,akkor pár nap alatt lemegy :)

2009. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5 napja szúrttam kicsit ve van dagadva és most még a fogamhoz is oda ér egy kicsit nem tudom lehet ez masnal is így van!! :)
2014. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!