Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha szüleim beleegyezése...

Ha szüleim beleegyezése nélkül csináltatok piercinget akkor abból lehet valami gáz utána?

Figyelt kérdés
(azon kívül hogy lecsesznek stb) ja és vagyok már 16.

2014. jan. 25. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég az, hogy lecsesznek, plusz rendes helyen szülői beleegyezés nélkül nem csinálnak 18 alatt piercinget neked.

Várj még 2 évet, aztán majd csináltass akkor.

2014. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Feljelenthetik a helyet, ahol 18 év alatt szülői beleegyezés nélkül készült a hely. Jó esetben csak pénzbüntetés, rosszabb esetben be is zárhatják a szalont.

Sok helyen ezért kérnek írásos beleegyezést, hogy ha a szülő meggondolja magát, akkor ne a piercer szívja meg. Volt már ilyenre eset. A szülő jelenlétében készült az ékszer, majd később próbált pereskedni, de mivel ott volt a papír, nem tehetett semmit.

2014. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenthetik őket, ez nem éri meg egy profi piercernek, nem a te piercingedből él meg. Aki azt mondja, nem kell szülői beleegyezés, az valószínűleg egyéb dolgokra is mondhatja, hogy minek az.
2014. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 free spirit válasza:
37%

én is 16 vagyok, 2 éve csináltattam fülporcba és nem kértek semmilyen papírt, mert úgy nézek ki mint egy dolgozó felnőtt ember. A kinézet és a magabiztosság számít a legtöbbet :)

Amúgy milyen pc-d lesz ?

(nekem most lesz septum )

2014. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
barátnőm 15 volt és mindenféle papír nélkül megcsinálták neki,pedig nem valami útszéli lepukkadt helyen csináltatta.köldök pc lesz ,és úgy döntöttem akár megengedik akár nem megcsináltatom.
2014. jan. 28. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
De hova szeretnéd????
2014. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, akár útszéli lepukkadt hely, akár nem, egy profi nem lyuggat ki minden besétáló 16 éves kislányt. Mondom, ha a szüleid parádézni kezdenek neki, abból baja lehet, így nem éri meg neki. Ha meg bajod lesz (egyik osztálytársam kitépte a köldökpieringét pólólevételkor) akkor ki fog az orvoshoz vinni? Anyukád, valószínűleg.
2014. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köldök pc lesz.A szüleim nem fognak parádézni,mert nem olyanok max majd én kapok büntetést.
2014. jan. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!