Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » DM-ben kaphato alapozók kozul...

DM-ben kaphato alapozók kozul melyik fed a legjobban? (ne legyen túlságosan drága) Ez elott én a Dermacol-t használtam de kifogyott.

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 17:51
 1/9 ivcs ***** válasza:
2014. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez tényleg jol fed?? nem kopik le hamar??
2014. jan. 29. 18:21
 3/9 A kérdező kommentje:
volt nekem ilyen: [link] de nem vedet semmit hiába tettem rá púdert és pár ora mulva csunya lett tole az arcom....nagyon lehetett látni hogy volt magamon alapozo hiába tettem keveset...
2014. jan. 29. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a L'oreal True Match vált be, az asszem a rossmannban olcsóbb amúgy. De bőrtipustól függ, ha nem száraz a bőröd, akkor a Catrice mattosítójáról is jókat hallok, csak az szárít.
2014. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a Manhattant kompaktját szeretem, a Maybelline-től nagyon olajos, pattanásos lett a bőröm. Az előbbi elég súlyos, de nem feltűnő, ha inkább sárgás tónusú a bőröd, mint porcelános. Nagyon tartós, szépen fed, könnyű felvinni is. Nem kell alá/felé semmi más. Kicsit talán szárít, de zsírosodásra hajlamos bőrre kifejezetten jó.
2014. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem nem zsíros az arcborom és nem is pattanásos...
2014. jan. 30. 17:38
 7/9 ivcs ***** válasza:
nekem a Maybelline - amit linkeltem - egész napokat kibír, sőt még a bulikban sem folyik le, ha táncolok meg egyebek, úgyhogy nekem tényleg bevált, és nagyon szépen elfedi a bőrhibákat!!!!
2014. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én általában garnieres BB krémet használok, és nagyon szeretem. De a nagyobb bőrhibákat nem tünteti el. NYC All Day Long (Soft Honey) alapozót szoktam feltenni, ha rosszabb állapotban van a bőröm, ez nagyon jól fed, és asszem 1200 körül van csak :)
2014. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Max Factor CC nagyon bevált :)
2014. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!