Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a BB krém jobb...

Szerintetek a BB krém jobb mintha semmit nem kennénk az arcunkra?

Figyelt kérdés
Mármint tudjuk, hogy a ráncok elsőszámú okozója a napfény és a dehidratáltság, a BB krémekben pedig fényvédő van, és ugye egész nap hidratál. Szóval ha egy jó minőségű, illatanyag és parabénmentes BB krémet használunk, az akár még segíthet is a ráncok megelőzésében?
2014. febr. 2. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én múltkor azt olvastam egy cikkben, hogy nagyon sok BB krémből kispórolják a fényvédő és UV védő képességet, a CC krémeknél ez az arány még rosszabb. :/

Szerintem egy sima uv védő hidratálóval jobban jársz, van olyan, ami ad egy kis pigmentáltságot is. Ha szép bőröd van, akkor szerintem ne terheld ilyen kencékkel feleslegesen, mert inkább ezek okozzák a ráncot, mint a napfény.

2014. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:) fényvédő hidratálót tudsz ajánlani?
2014. febr. 2. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne fényvédős hidratálót, hanem konkrétan fényvédőt keress!

Azért, mert egy 5-15 faktoros hidratálóból nem tudsz eleget tenni az arcodra, hogy megfelelő védelmet nyújtson:

[link]

2014. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!