Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért folyik le a smink a...

Miért folyik le a smink a pofimról?

Figyelt kérdés

A max mennyiség amit használni szoktam: szemhéj púder, szemceruza, szempilla spirál, alapozó, púder és ajakír.

Hogy érhetem el azt, hogy ne úgy nézzek ki 3 óra múlva mint Picasso egy portréja...



2014. febr. 6. 19:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Inkább zsíros mint száraz, de nem vészes, szám körül szárazabb.

Úgy szoktam hogy megmosom az arcom, aztán a szám köré arckrémet rakok azt megvárom míg beszívódik, mert néha már kellemetlenül száraz. Aztán alapozó, szem ceruza és púder, legtöbbször. Ha több időm van füstös szemeket próbálok csinálni, akkor teszek még rá szemhéjpúdert és spirált. Majd a végén púderrel végig megyek rajta, nagy ecsettel.

2014. febr. 6. 23:20
 12/15 anonim válasza:

Nekem sok ceruza elfolyik , ami a legjobban bevált az a szemhéj tus , meg az avon glimmerstick nevű szemceruzája .


Van szemhéjre is alapozó , essence vagy avon , arra jobb felvinni a szemhéjfestéket .


Én , ha fénylene az arcom , akkor a folyékony alapozóra végső fáziskén felviszek még kőpúdet ,de azt hiszem létezik valami más fixáló is porban .

2014. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jobb minőségű és a bőrtípusodhoz való sminket kéne használni. Ezek inkább csak játéknak jók. Ha a szemhéjad is zsíros, akkor egy jó szemhéjalapozóra is szükséged lesz, de sajnos - főleg ha rejtett szemhéjad van (talán így mondják magyarul :D) - a szemsminked sose lesz túl tartós, de 8 órát azért alsó hangon túl kéne élnie.

Az alapozót cseréld le, olvass utána krémmánián pl mik a tapasztalatok, de ahogy elnéztem, a NYC összes alapozója nagyon rossz.

Na és a bőrápolási rutinod sem mindegy. Arról is érdemes olvasgatni kicsit a neten. :)

Amúgy meg legyen nálad egy kis tükör, alap sminkkészlet, és ha gáz van, meg lehet igazítani nap közben. :)

2014. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, édesek vagytok!
2014. febr. 7. 08:00
 15/15 anonim válasza:
Szerintem vegyel jobb minosegu sminket es vizallot ;)
2014. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!