Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet így fültágítóm? :S

Walaakíí kérdése:

Lehet így fültágítóm? :S

Figyelt kérdés

régebben ugyan már volt fültágítóm,de kiszedtem,viszont azóta van méég 2füllyukam,és az eggyik nagyon közel van ahhoz amelyikbe,szeretném rakni tágítót:S olyan 2-3 mmre van a 2 egymástól:S és félek hogy így márnemlehet,tágítóm:C

vélemények?esetleg tapasztalat?:S



2014. febr. 10. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hagynod kéne az egyik lyukat benőni, nem értek hozzá sokat, lehet nem lenne belőle semmi gáz, mindenképpen az alsóbbat kezdd el tágítani szerintem. Esetleg menj el egy szakemberhez, még ha nem is csináltatod meg (sok piercer foglalkozik ezzel is) hogy tanácsot adjon.
2014. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
először én is arra gondoltam hogy hagyom összeforrni..bár az elég hosszú folyamat.,de mindenképpen az alsót szeretném,(:
2014. febr. 10. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

mindkét fülemben két tágító van, értsd: az első lyuk 12mm, a második 8mm nagyságú.

nekem sem voltak annyira "messze" egymástól a lyukak, mégis tudtam tágítót rakni beléjük, szóval: próba cseresznye.

2014. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!