Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A monroe piercingnek mik a...

A monroe piercingnek mik a hátrányai?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem volna egy monroe piercinget szák fölé:) annyira tetszik.. a kiszúratása nagyon fáj? mik a hátrányai? a gyógyulási idő hosszú?

2014. febr. 13. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Vannak piercingek amik úgy néznek ki mintha egy nagy érett pattanás lenne. Elég csúnya látvány.
2014. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagyon fáj kérdésre nem válaszolok, mert mindenkinek más a fájdalomküszöbe, de pár másodpercnyi fájdalmat igazán ki lehet bírni. Talán egy hátránya van, hogy miután kiveszed ott marad egy kis pötty a helyén. Még a fogkoptatást szokták felhozni, de az simán megoldható egy műanyag/szilikonos szárral. Gyógyulási ideje 2 hét. Ha tetszik csináltasd meg! :)
2014. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a hátránya, hogy nem szép:D

Na jó, ez ízlés kérdése, de elég sokan tartják p.csa piercingnek.

Egyébként tényleg hátrány, hogy ott marad a lyuk és eléggé látszik. Ismerősöm is kivette és azóta már ezerszer megbánta, hogy csináltatott egyáltalán, mert nem szép a helye.

2014. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Gyógyulási idő két hét... Istenem... Ennyi idő még egy fülbevalónak is kevés, nemhogy egy olyan piercingnek, ami a szájban (!) van és folyamatosan irritálhatják különböző táplálékok, stb!
2014. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ne okoskodj inkább nézz utána! Mindenhol 2-3 hetet írnak. Én azért írtam 2 hetet, mert nekem annyi idő alatt gyógyult be -.-"
2014. febr. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!