Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erről a cipőről?

Mit gondoltok erről a cipőről?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, alapvetően a nőiesebb darabokat szeretem, cipőből is, de az is fontos, hogy kényelmes legyen. idén egy csini platform-szerű bokacsizmára hajtottam, de sehol se volt az a tökéletes darab, amibe úgy beleszeret az ember. ez viszont teljesen más stílusú és nem tudom megvegyem-e. nem lóg ki a ruháim közül(még tanulok, úgyhogy kényelmes is legyen a cucc, mert sokat mászkálok). és nagyon kényelmes. csak olyan tornacipő-szerű, de én nem szeretem azokat a klasszikus tornacipőket. szóval nem olyan a stílusom. meg szeretek nőies és sportos darabokkal is rendelkezni. nektek tetszik? nem túl tornacipő?
2009. dec. 9. 17:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
itt a link: [link]
2009. dec. 9. 17:55
 2/15 A kérdező kommentje:

uppsz, ez a jó

[link]

2009. dec. 9. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:

ez nem túl tonacipő :)

mndjuk nekem annyira nem tetszik, én inkább magassarkús vagyok, de azért nemrossz

2009. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ááhhh...

Nekem nagyontetsziiik :D

2009. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
fúúúj ilyet az öregek szoktak hordani. vegyél converse -t
2009. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ez egy tornacipő.
2009. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát ez egyáltalán nem tornacipő.

de nekem nem is tetszik..

2009. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

A két link ugyan az nem? Vagy csak én vok hülye?! :)

Egyébként sztem sem annyira tornacipő, de...hááááát nem is tudom. Nekem annyira nem tetszik, mondjuk én nem annyira szeretem a converse stílusú tornacipőket sem.

2009. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha nőies stílusú vagy, ne ilyet vegyél. van egy csomó klassz lapossarkú csizma, akár hosszúszárút, akár rövidet akarsz. alapvetően nem néz ki rosszul, de egy csajosabb felsőt nem igazán tudok hozzá elképzelni:)
2009. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is 20 éves vagyok és lány. Én inkább fiúsan szeretek öltözködni vagy elegánsan de ez nekem is tetszik szerintem jó. És nem túl tornacipős, azok nekem se jönnek be. Ez pont jó, ha van is mivel felvenned úgy értem stílusban passzoló ruhák. :)
2009. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!