Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?...

Mit gondoltok erről a cipőről? Való ez egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Erről a cipőről lenne szó. A lányom 15 éves és ezt akarja magának megvenni abból a pénzből amit a nagymamájától kapott születésnapjára. Volt már neki magassarkúja de az eddig mind telitalpas volt vagy nem ennyire magas.


[link]


2011. aug. 5. 16:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
41%
Én 15 évesen kezdtem el tűsarkút hordani (középsuli elsőben). Hagy próbálja ki, ha szeretné :)
2011. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha tud benne járni, miért ne? :)
2011. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Hát én biztos lebeszélném róla, mert az egy dolog hogy ez a menő most, de marhára egészségtelen és nem is illik a fiatal lányokhoz. Nem értem miért nem veszik észre. Jó lenne ez a cipő, csak épp feleekkora sarokkal keressetek ilyet.
2011. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez a cipő, de szerintem ha engeded is neki, akkor se hordja minden nap, csak ha olyan alkalom van.
2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ez a cipő, de szerintem ha engeded is neki, akkor se hordja minden nap, csak ha olyan alkalom van.


16L

2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha a ruhatárába jól be tudja illeszteni és tud is benne járni,persze:)
2011. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ne minden napra, és ennyi. De szerintem nagyon szép uhu szerelmes lettem :D
2011. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem még magasabbat is horhat. Miért ne? Csinos, szexi mégis elegáns, és a kortársai ugyanilyeneket hordanak.
2011. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy elég stílusos cipő, és úgy kell öltözködni hozzá, hogy ezt megőrizze, nekem is van, de jól megválogatom mivel hordom, hogy ne nézzen ki igénytelenül.

27/n

2011. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most nehogy már megtiltsd neki hogy mit vegyen fel ! Ha van rá pénze és nem fog fájni benne a lába vegye meg !
2011. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!