Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erről a cipőről?

Mit gondoltok erről a cipőről?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, alapvetően a nőiesebb darabokat szeretem, cipőből is, de az is fontos, hogy kényelmes legyen. idén egy csini platform-szerű bokacsizmára hajtottam, de sehol se volt az a tökéletes darab, amibe úgy beleszeret az ember. ez viszont teljesen más stílusú és nem tudom megvegyem-e. nem lóg ki a ruháim közül(még tanulok, úgyhogy kényelmes is legyen a cucc, mert sokat mászkálok). és nagyon kényelmes. csak olyan tornacipő-szerű, de én nem szeretem azokat a klasszikus tornacipőket. szóval nem olyan a stílusom. meg szeretek nőies és sportos darabokkal is rendelkezni. nektek tetszik? nem túl tornacipő?
2009. dec. 9. 17:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
vettem volna lapos csizmát is, csak nekem a hegyes orr a halálom. és többnyire csak olyan van. mondjuk a lapos kerek orral sem jön be, ráadásul szinte mindenki olyanban mászkál. amúgy nem az az extra nőies a ruhatáram, inkább a sportos, de aranyos, lányos darabokat szeretem. viszont a tornacipő nem az én világom. élőben jobb amúgy csak nem tudtam menniyre tornacipős.
2009. dec. 9. 19:56
 12/15 anonim ***** válasza:
Furcsa, nekem túl szürke. De am jól néz ki, elfogadnám : DD
2009. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

19:31 vagyok megint.

Én is kerestem csizmát de mindnek olyan hegyes orra volt abba meg bele se megy a lábam meg még nagyobbnak tűnik (40-41es). És nekem is csak a szögletes orrúak tetszenek a kerek és ez a nagyon hegyes nekem se tetszik. Azt hittem csak én nem találtam most tisztességes téli cipőt/csizmát. :)

2009. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

élőben lilásabb. de én szeretem a szürkét, mindenhez passzol, talán csak a barnához nem.

nyugi, szerintem is rémes az idei cipődivat. mindenki ezekben a manócipő-szerű hegyesorrú bokacsizmákban mászkál. egyszer felpróbáltam, de 3x olyan széles benn a labám, mint amúgy.meg nem is tetszik. kerek lehet az orra, de olyat meg nem is kapni, pedig végigjártam pár boltot. úgyhogy a csizmavásárlás mindig tortúra.

2009. dec. 10. 08:45
 15/15 anonim ***** válasza:
FÚJ! ha jót akarsz magadnak inkább ne! :D legalább is ne magyarországra.. XD
2009. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!