Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a fülgyulladás előjele?...

Ez a fülgyulladás előjele? Vagy más miatt van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pénteken lesz 3 hete hogy lyukasztották a fülem és nem is gyulladt be még,mert rendszeresen kezelem. De most így az utolsó hétben nagyon elkezdett viszketni. Semmi pirosság vagy váladék vagy más gyulladásra utaló dolog.Próbáltam mindenfélét kenegetni rá,de semmi hatása.Próbáltam nem vakarni de egyre rosszabb.Tudja valaki miért lehet vagy esetleg egy gyógymódot? :)

2014. febr. 19. 16:17
 1/4 tubifex ***** válasza:

orvosi acél fülbevalót raktál bele?

lehet,hogy nincs itt baj,csak azért érzed,hogy viszket mert gyógyul

2014. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem orvosi fém,az enyém rézmentes acél :) De eddig nem volt semmi baj nem fájt se forgatásnál,se kezelésnél még most se fáj csak egyszerűen viszket :/ Semmi egyéb elváltozást nem láttam és a szüleim azt mondták ne foglalkozzak vele,de érdekelt hogy nem lehet-e ellene tenni,mert elég zavaró napközbe is.
2014. febr. 19. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógyulástól viszket, próbáld meg nem piszkálni, akkor hamar elmúlik. Sajnos egyebet nem tudsz tenni ellene.
2014. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben azért köszönöm :)
2014. febr. 19. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!