Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divat még a fiúknál a köves...

Divat még a fiúknál a köves fülbevaló?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 21:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
am lehet h azt mondod rá h bzis, de a bátyám körbeérdeklődött (neki volt de már nem hordja) és ha nem tom meik füledbe van akkor bzi vagy (márbocs) és a másik a nembzis csak már elfelejtettem meik-meik xD és neki a nembzisba volt és nagyon jol állt neki...
2010. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
na néztem régi képeket és a jobb a bzis a bal a nembzis :D
2010. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az előzőtől kérdezném:


Miről állapítottad meg, hogy a bal füledben lévő nem búzás, de a jobban lévő igen?

Ez igazán érdekes! Mitől másabb az egyik oldalon mint a másikon?

2010. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
még mindig a bátyámról beszélek, és nem tudom. de van valami ilyesmi. valahol olvastam is: "A fülbevaló esetében az a lényeg melyik fülben van. Ha a balban akkor hetero, ha a jobban akkor b*uzi...asszem..." de ez csak egy ilyen hülyeség :D
2010. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
akkor david villa is az mert neki is ilyen köves és ilyen négyzet alakú
2010. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24%
Nekem egyáltalán nem tetszik, viszont az is számít, mennyire illik a pasihoz!
2010. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig még divat lesz a köves, csak egyre inkább a szinesebb változatok fognak előtérbe kerülni, mint pl. kék, zöld, barna, fekete vagy lila.
2010. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!