Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Táska kéne, de milyet és hol?...

Táska kéne, de milyet és hol? Lejjebb

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagyon csili-viliset, meg ilyen cicababás beütésűt :D Valami szolidabb de divatosabb darabot keresnék, és ne viseljen olyan stílusokat, ,mint pl: emo stb. Ha tudtok képeket is linkelhettek, de igazából konkrét üzletnevekre vagyok kíváncsi hol tudnék válogatni ilyesfajta táskák közül :) Válaszaitokat előre is köszönöm szépen!
2009. dec. 13. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kínaiban, piacokon lehet elég olcsón jó darabokat találni :)

én ott vettem és nem is csili vili és nem is cicababás:9

2009. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is kínaiba veszek. Így is elég azt megfizetni, mert azért ott se olyan olcsó ám mindegyik. Én konkrétan Ázsia centerben vásároltam a táskáimat. Sok féle színben, fazonban vannak.

Azt mondjuk nem írtad, hogy milyen alkalomra kellene (hétköznapra, buliba), meg hány évesnek ajánljunk táskákat és hogy mekkorát képzeltél el. nekem ilyenek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link] --ez ilyen sportosabb, "átdobós" válltáska, suliba

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát, buliba is, meg hétköznapi használatra, és, ha suliba kevés cucc kell akár oda is, de az nem fontos, arra van, inkább hétköznapi használat és buli :) Amúgy 17 vagyok.

2009. dec. 15. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] Ilyet merre lehet venni? Amúgy a C&A ba vagy H&M be vannak jók.;)
2009. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ilyesmit pont ma láttam kínaiba :)
2009. dec. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!