Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetek ilyen színes...

Hol vehetek ilyen színes gumikat a kezemre?

Figyelt kérdés

Ha tudtok üzleteket akkor lécci segítsetek, és az ára is érdekelne! előre is köszönöm.

[link]

[link]

[link] --na nem akarom így feltenni őket :D

[link]


2009. dec. 16. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Bijou Brigitte-ben, Szuperben, plázákban.(attól függ h hol laksz) Nekem is van ilyen sok színben. =) Én 5 darabot vettem 120 ft-ért. De kb. olyan 300-400 ft egy csomag amibe vagy 5-6 van. Szóval egyálltalán nem drága!

itt vannak az egyémek:

[link]

[link]

jó vásárlást.

2009. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm. Igen, van pláza a közelemben és ott van is bijou brigitte-t. Majd benézek.

Mondjuk én ott még soha nem láttam ilyen jellegű gumisokat. (de akkor még nem is kerestem) Majd legfeljebb érdeklődök.

köszi a segítséget.

Amúgy ez a Szuper milyen jellegű bolt? Bizsus? én még nem hallottam erről, pedig nem is faluban lakok vagy valami...

2009. dec. 16. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod h ezek a karkötők mit jelképeznek?
2009. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez a dolog még csak Nagy-britanniában elterjedt. Közismert nevük szexkarkötők..a lényege h minden szín jelképez vmit. a rózsaszín pl mellvillantást, a fekete szet... ha egy ilyen karkötőt letépnek a kezedről, köteles vagy megtenni azt a dolgot amit az a szín jelképez, szóval szztem felejtsd el....
2009. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szet--->szex
2009. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom mit jelentenek. De itt szinte senki nem tudja ezt még.

Ha jól olvastam a Westendben is lehet venni az egyik üzletben ilyet, készen. Sajna az nekem messze van.

De nem csak én hordanám. Nézzétek pl:

[link]

[link] --bal kezén

[link]

[link]

2009. dec. 16. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
A Szuper az egy elég nagy "bolt". Főként ruhákat árul,de van bizsus részlege is.( bár az elég kicsi,de attól még van ott ilyen) Am a jelentéséről me annyit hogy szinte senki nem veszi figyelembe.. szal sztem azért még nem akarsz szexelni mert van rajtad egy fekete jelly bracelet.(ez az angol neve)
2009. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget.

Bijou Brigitte-be tudtam venni, 4 db 390 ft volt. De csak színesbe volt.. :S Nembaj, megvettem.

De azóta is minden hol nézelődök,hátha lesz valahol fekete.

még egyszer köszi a segítséget.

2010. jan. 11. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!