Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vehetek Labellot szájfény...

Vehetek Labellot szájfény helyett?

Figyelt kérdés

Elvileg van ami színezett és csillog is, de nem annyira legalább mint egy szájfény. Főként ezért venném meg nem azért mert cserepes a szám, arra van külön, az natúr.

Mondjuk azt nem szeretném hogy tőle kicserepesedjen a szám. (mert olyat is olvastam már, hogy minnél jobban kente annál rosszabb volt :/


2011. szept. 13. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

A Labello tényleg szárít...

Használj Primust(gyógyszertár) vagy Cermexet, és rá a szájfény.

2011. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez hülyeség, a labello nem szárít. Én is elhittem és egy darabig nem használtam (csak szájfényt, mert h az kevésbé szárít) de sokkal cserepesebb volt a szám. Én mindig natúr labellot használok, az nem feltűnő, de ad egy kis csillogást a szájnak, nem feltűnőt, de azért észre lehet venni. :)
2011. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Én viszont magamon tapasztaltam, mert nem használok szájfényt...

Egy Primusba belefekttni, ami 200FT nem összeg...

2011. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

szia!

Én bebe-t használok(sztem jobb mint a labello),nagyon világos rózsaszín és van benne fény-csillámszerű cucc is.Sokkal szebb mint a ragacsos szájfény:)Sose cserepes a szám!

2011. szept. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Labellot használok és egyáltalán nem cserepesedik a szám. Egyébként nekem is ilyen rózsaszín csillogós van és nagyo tetszik, jobb, mint a szájfény. :)
2011. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mióta van labello nem használok szájfényt!:)

Jobb mint bármilyen szájfény! Mert ápol, hidratál és fényt is ad ami szexi de mégis lágy és nőies!Az Angel star a kedvencem! De szeretem a soft rosé és Pink guava termékeket is:)22/L

2012. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Babylips a maybelline tol
2016. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!