Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A BB vagy CC krémek használhat...

A BB vagy CC krémek használhatóak alapozóként is, melyik a jobb, és milyen fedést biztositanak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 10:19
 1/6 tubifex ***** válasza:
100%
először voltak a bb krémek, ezt követték a cc krémek. a legújabb most a dd krém, elvileg ennek a legjobb a fedése. de ha problémásabb bőrről van szó, arra szerintem ez is kevés.akkor minimum alapozó kell
2014. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én semmi különbséget nem vettem észre alapozók és BB, CC, DD-k közt. Mivel mindegyikből van hidratáló, olyan is ami nem hidratál kb semmit, olyan is ami jól fed, olyan is amit semmit nem fed.

Jelenleg egy koreai BB-t használok, mivel ez jobban fed mint eddig bármi amit próbáltam, hidratál, de nem úgy hogy zsíros tőle a fejem... nem kell rá púder, semmi extra, elég magában is.

2014. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Alapozónak egyik sem alkalmas, sőt csapnivaló. Normális alapozót vegyél, és mellé hidratálókrémet. Ne keverjük a kettőt.
2014. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi fedésre van szükséged, koreai bb krémek között nézz szét szerintem, fényévekkel jobbak, mint az europaiak. párnak nagyon jó fedése van.
2014. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Clinique CC krémet vettem, nem nagyon használom, jobban szeretem a normál alapozót. De elvileg annak is megfelel.
2014. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pattanásos a bőröm de annyira nem vészes hogy 3 kiló alapozó kéne rá. mivel eléggé zsírosodik is az alapozó nekem nagyon elnehezíti és maszkszerű. én nagyon szeretem az eveline bb krémet mert egy olyan bőrre mint az enyém tökéletes.
2014. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!