Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van erre valamilyen "szabály"? :D

Van erre valamilyen "szabály"? :D

Figyelt kérdés
azt hallottam régebben h a pasiknak ha az egyik fülükben van a fülbevaló akkor az oké, aki a másikba rakatja az már egyértelműen homoszexuális:D asszem a balba a "helyes" létezik ilyesfajta jelrendszer?:D
2009. dec. 20. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ez hülyeség most ha balbol átrakom jobba akkor már b*zi vagyok??? ezt te komolyan elhitted xDDD?
2009. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ezt szokták mondani. nem tudom, hogy honnan jött de én is hallottam már. vmiért egyértelmű h hetero pasi a balba rakatja. legalábbis pár embernek. nyugi, nekem sem volt az:D
2009. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Hát hetero "pasi" talán balba rakja, de egy hetero férfi nem rak fülbevalót. Szerintem.
2009. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ezt én is hallottam de szerintem hülyeség.

Én úgy ismerem, hogy aki a jobb-ba az homoszexuális, a balba pedig zenészek szokták.

(Van meleg zenész haverom ő most vetette ki :DDD)

Hülyeség az egész, mindegy melyik füledbe van fülbevaló - ha jól áll.

2009. dec. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a '90-es években volt egyértelmű, hogy ha jobb fülben volt, akkor az illető homi. De már nincs ilyen "szabály".
2009. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!