Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemhéjtus miben jobb...

Barna szemhéjtus miben jobb mint a fekete? Kiknek ajánlanád?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy feketét vegyek vagy barnát. Eddig a fekete volt az egyetlen lehetőség, de most elgondolkodtam a barnán is.

2014. ápr. 12. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Zöld vagy zöldesbarna szemhez sokkal jobb mint a fekete.
2014. ápr. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Világos szemhez. Hétköznapra sokkal jobb választás egy szürke vagy barna, mint a fekete, nem olyan erős.

Barna szemhez viszont nem jó választás, - persze kivételek mindig vannak, mert van sok árnyalata, plusz ott a bőrszín, hajszín, stb. - Általában fáradtnak és öregnek tűnik tőle az ember.

De talán egy tus nem olyan nagy kiadás, ha mégse válna be. :) Esetleg ha van barna szemceruzád vagy szemfestéked, húzd ki azzal a szemed, és kapsz egy körülbelüli képet.

2014. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 13. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát nekem igazi őzike szemem van.Szemceruzából a fekete remekül áll(szerintem.:P ),viszont a fekete tus borzasztó.Ellenben a kék szemű húgomnak csodásan áll.
2014. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem zöld szemem van és nagyon szeretem a barna tust. Sokkal visszafogottabb, kedvesebb tőle a tekintetem mégis hangsúlyos. Szerintem egy próbát mindenképp megér.
2014. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is zöld a szemem, végül a barnát vettem meg. :) Fekete szempillaspirállal szerintetek jó lesz, vagy szerezzek be abból is egy barnát?
2014. ápr. 13. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Jó a fekete. Pontosabban a fekete a jó. :P Szerintem barnával már nem lenne annyira természetes.
2014. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
világos szemekhez jó a barna, mert a világos szemeknél a fekete nagyon "elüt"
2014. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!