Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most kaptam egy buliképet az...

Most kaptam egy buliképet az arcomról és nagyon nem tetszik szerintetek is nagy az orrom meg a szemformám se tetszik hogy tudnék előnyösebben sminkelni?

Figyelt kérdés
A mosolygás se hiszem, hogy jól állna mert túl kicsi és húzott a szemem hogy tudnék jobban kinézni képeken? :/ Már nagyon zavar az egész arcom és nem tudom mit csináljak. Köszönöm a válaszokat előre is! [link]
2014. ápr. 15. 00:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ez csak az a tusvonal...
2014. ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a maszat nem kéne oldalra a szemednél megdörzsöltem a monitort azt hittem koszos..Ez így nem füstös vagy mit akartál elérni olyan mintha elfolyt volna a smink.

Felejtsd el ezt a fekete körbehúzást ami tini lányoknál megy smink szó alatt,arcoddal nincsen semmi baj fiatal vagy még amúgy is nagyon majd kialakul a stílusod,bár egy frizura sokat dobna mind az arcodon mind az eleged van a szokás stílusból :)

2014. ápr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
tök szép vagy, nem tudom mi bajod van :OOO
2014. ápr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
állati aranyos
2014. ápr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az arcod szerintem is szép, de az a paca a szemed köré nem kéne, meg a hajad olyan..csapzott. Kicsit igénytelen hatást kelt, pedig amúgy tényleg szép arcod van.
2014. ápr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ari
2014. ápr. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is nagy az orrom. És? Attól még szépnek tartanak (és szerintem sem vagyok ronda). Nem 1-1 részlet határozza meg az összképet.
2014. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne húzd ki alul a szemed!
2014. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép arcod van, semmi baj az orroddal, én észre sem vettem mikor ránéztem a képre, mert olyan pont jó az arcodhoz. Persze egyetértek hogy ez a "smink" ez nem smink, csak egy elkenődött paca a szemed körül. És egy jó frizura még szebbé tenne.
2014. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a sminkelésed tényleg nem a legelőnyösebb, de amúgy nagyon szép vagy
2014. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!