Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan (és mivel) kezdjem el...

Hogyan (és mivel) kezdjem el sminkelni magam, ha eddig még soha nem sminkeltem?

Figyelt kérdés

Itthon próbáltam már rúzst, meg szempillaspirált, de mivel hosszú szempilláim vannak, nem jelent nagy változást ha szempillaspirált használok.

Szeretnék picit változtatni. Mit használjak?

Hosszú sötétbarna hajam van, és barna szemem. Sajnos a bőröm sok kozmetikumra érzékeny. Várom az ötleteket!:)

17/L


2014. ápr. 9. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha van bőrhibád, akkor egy kicsi korrektort.

Én tuti használnék szempillaspiralt, ha hosszúak akkor göndörítőset vagy vastagítósat.:)

Esetleg egy lehelletnyi pirosító.

Szemceruza, vagy valami szép lágy szemhelypuder.

Szányfény.

Persze ezeket nem feltétlenül mind egyszerre. Sőt! Ne felejtsd el, hogy a kevesebb néha több, és sose jó ha túlzásokba esünk!! :)

2014. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a választ!

Ment a zöld kéz :)

És a korrektor milyen bőrhibákra használható?:)

2014. ápr. 10. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha van pattanásod, akkor arra, vagy ha szügség van rá, a szem alatti karikákra. :)
2014. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én szívesen válaszolok bármely sminkkel kapcsolatos kérdésre privátba is, de, hogy ne offoljak:



Ha van pattanásod, piros rész az arcodon, vagy bármilyen bőrhibád azt alapozóval és korrektorral fedd el. Akkor nem fog rosszul reagálni ezekre a termékekre a bőröd ha bőrtípusodnak megfelelőt választasz (ha száraz a bőröd akkor száraz bőrre stb), és ha a drágábbakat választasz (4000ft körüli vagy annál több). L'Oreal, Vichy, Estée Lauder, Lancom stb. És egyébként az összes többi sminktermékre is ez vonatkozik, szempillaspirálból se pár szár forintosat válassz. Nekem az a véleményem, hogy inkább gyűjtsd a pénzed, és legyen egyetlen egy olyan sminkterméked ami jó minőségű mint, hogy száz olyan ami tönkre teszi a bőrödet, és szar minőség:) Ajánlanék egy oldalt ahol kívül álló emberktől tudsz olvasni véleményt különböző dekorkozmetikumokról: krémmánia pont hu

Fontos az is, hogyha sminkeled a bőröd akkor hidratáld, és tápláld eléggé. Ezt bőrtípusodnak megfelelő, szintén márkás arckrémmel tudod megtenni.

2014. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem nézz körül youtube-on, hátha az egyik beauty guru megihlet :) a magyarok közül a legjobbak ehssty, follow anna, gabifrizurai, bebita bonita, szilvalé szilvuplé, plaura99, de a külföldiek között is vannak hihetetlen jók, pölö shaanxo, kandee johnson, stb.
2014. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap néztem már a youtube-n videókat, és tényleg hasznos tanácsok vannak fent. :)

Ha lesz kérdésem, felteszem, megy a zöld kéz mindenkinek :)

2014. ápr. 12. 18:53
 7/7 anonim válasza:
Egyszer egy Youtube videóban azt láttam, hogy a lila szemhéj festék világosabbá teszi a szemedet. Én még igazából nem próbáltam ki, de szerintem használ. Én is a korrekt ott ajánlom pattanásokra és hasonlókat de nem szeretném, feleslegesen leírni ugyanazt mint az előző válaszolók.
2021. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!