Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozó van nagyon...

Milyen alapozó van nagyon fehér, és érzékeny (kissé száraz) bőrre?

Figyelt kérdés
Annyit de annyit keresgéltem, végigjártam az összes drogériát, kipróbáltam minden alapozót, és egyiknek sem jó a színe. Amit most használok az a Max Factor CC krém - 40 Fair. Ez amikor felkenem egész világos, de amint megszárad.. szörnyű :( Narancssárga.. Tudtok valami nagyon fehér alapozót ajánlani? És olyat ami viszonylag hidratál is.
2014. ápr. 15. 17:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és hűvös bőrtónusom van, az arcom gyakran piros
2014. ápr. 15. 17:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig van bőven, MAC, Bourjois, Clinique, Rimmel Lasting Finishből is talán van nagyon világos. Mindenesetre én az első 3 márkákat szoktam venni, hófehér bőrre. Rengeteg árnyalat létezik belőlük. Valamint ha nem sárgás árnyalat a bőröd akkor ne sárgásat keress, mert abból a legvilágosabb sem fog passzolni.
2014. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem drogériában nem fogsz találni. Nekem is nagyon világos a bőröm, igaz nem hófehér. Szintén a Max Factor CC krémet használom. Hát nekem ez is, mint az összes Max Factor 40-es alapozó, oxidálódik, sötét és baromi rózsaszín. Másoktól is rózsaszínnek hallottam, akik használják, nem tudom neked hogy sárga. :D Ennél világosabb viszont nem nagyon van. Én ezt is úgy használom, hogy 2/3 rész CC krém, 1/3 alapozó (Sleek New Skin Revive - Linen, ez szinte fehér, jó lenne a bőrömhöz, de a fedése szó szerint 0, arra jó, hogy más alapozókat világosítsak vele). Most netről próbáltam rendelni alapozót, de így elég rizikós. Rájuk kerestem a képeknél, mind túl sötétnek tűnik vagy rózsaszín, nekem meg semleges tónusú kéne.

Még a Catrice-t szokták mondani, hogy annak van egy jó világos alapozója, de sajnos ahhoz nem jutok hozzá. Évente egyszer járok olyan helyen, ahol van a márka, de persze ez az árnyalat pont nem volt... A korrektorát be tudtam szerezni, a camouflage-t, abból a legvilágosabb pont illik a bőrömhöz, lehet az alapozó is jó lenne.

2014. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!