Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor tűnik el ez az "idegen"...

Mikor tűnik el ez az "idegen" érzés?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam műkörmöt, de nemigazán érzem magam jól "benne", olyan mintha nem nyúlhatnék semmihez, mert attól félek, egyből letörik... Még a kabátomon a cipzárat is olyan szerencsétlenül húzom fel... Meg lehet ezt szokni valahogy?
2014. ápr. 17. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Most először? :)

Első 2 nap nekem is ilyen volt, utána már ment minden simán, ugyanúgy, mint műköröm nélkül.

2014. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, legelső... :) Direkt a lehető legrövidebbet választottam, de ezzel is csak a baj van... Remélem én is megszokom majd! :)
2014. ápr. 17. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán meg fogod szokni, ne aggódj :). Az elsőnél nekem is ilyen érzés volt, ma meg már bármit használok a kifejezetten hosszú műkörmömmel is. :) (3 éve van műkörmöm)
2014. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!