Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért éreztem? Ez normális?

Boldogsággyerehaza kérdése:

Mért éreztem? Ez normális?

Figyelt kérdés

Első ilyen órám volt, csoportos edzés, bemutatkoztam, felvázolta mire figyeljek, de mondta hogy figyel rám és majd jön és korrigál ha rosszul csinálnám. Nagyon szimpatikus. Örültem, hogy találtam olyan edzést, amit férfi tart. Fontos hogy felnézzek az edzőre, mert igy keményen végigcsinálom az órát. És ez nála stimmelt!


Na és igen, a lényeg, rosszul csináltam, és ő jött és korrigált... És engem meg a hideg kirázott.. Mint aki elvesztette a fejét.. :D

Te jó isten :D igazábol tanulnom kellene, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre:)

Nem vonzódok hozzá ugye? :D Mitől rázott ki a hideg? Vagy csak ennyire szenzitiv lennék és vágyom a szeretre?


Szép napot nektek ;)



2014. jan. 17. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 *Glissade* ***** válasza:
55%

Edzeni jársz és nem pasizni!

Ne vond össze a kettőt!

2014. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:

Pont ezért foglalkoztat.. Máskülönben rohannék minden órájára.


Nem érted a kérdésem, ne válaszolj :D

2014. jan. 17. 12:19
 3/74 A kérdező kommentje:

Próbáltam mas megközelítésből nézni a válaszod.

Esetleg arra gondolsz, hogy vonatkoztassak el? Ha legközelebb is hozzamér és ezt erzem hagyjam figyelmen kívül?

Lehet igazad van! Bármi is az ok, kár agyalni rajta. Nagyon jó edzés, csak erre összpontosítok.


Köszi:)

2014. jan. 17. 12:24
 4/74 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyén tudod kezelni az érzéseidet (viccnek szánom, bántás nélkül).


Csináld az edzést, ha meg kölcsönös a vonzalom, majd egymásra találtok.


Az edzés is fontos, a szexualitás is.


Miért gyakorikérdések téma, azt nem tudom :D


Ilyenkor újra szoktam olvasni a kérdéd kiemelt részét. Tehát miért érzed? Mert nyilván nő vagy, férfi az edződ és hozzád ért, ezért. Energetikai magyarázat érdekelne férfi és nő fizikai éritkezésével kapcsolatban? Vagy biológiai magyarázat, érzékelő receptorok? Vagy a vonzalom érzése, vagy mi érdekel pontosan?


"Ez normális?"


Igen. Még mindig a heteroszexualitás és a szeretethez kapcsolódó érzések a 'normálisak' és ezeket kellene az emberknek jónak tekinteniük. Jónak és normálisnak.


(most húzni fogom csak a mondókámat: elméletileg 2 fő érzelmünk van, a szeretet és a félelem. Mindkettő hozzánk tartozik, az egyik negatív, a másik pozitív. az egyik Yin, a másik Yang. erről lehet sokféleképpen gondolkodni, én azt gondolom legjobb ha a szeretetből származó érzelmeink határoznak meg minket, de persze nem az érzelmeink vezérelnek első sorban. Én a félelemből születő érzelmeket mellőzendőnek tartom. Erről tudnék írni hosszan, de nem biztos hogy ez továbbra is ide tartozik :D

2014. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
De hülye vagy 😄😄😄 :D
2014. jan. 17. 12:55
 6/74 *Glissade* ***** válasza:

Igen, pontosan arra gondoltam, hogy vonatkotass el. Ha úgy gondolod, hogy nem kéne ilyet érezned!

Azt viszont nyugodtan megmondhatod neki, hogy szeretsz hozzá járni és hogy milyen jó oktató.

Abban nincs semmi rossz.


Természetes, hogy vonzó egy izmos férfi látványa, pláne ha edző is;)

2014. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
Így lesz! Es köszönöm szepen a válaszod!:)
2014. jan. 17. 14:23
 8/74 A kérdező kommentje:

Segítség!!!

Hogy erősitsem a fegyelmem?

Nehezen tudok elvonatkoztatni, többet gondolok rá, mint kellene!!

Az edzésen ennek nyoma sincs, teljesen természetesen viselkedem.

De itthon... Vigyorgok, mint a tejbetök, amikor csak eszembe jut..

Ki akarom verni a fejemből!!!!!

2014. jan. 18. 18:20
 9/74 anonim ***** válasza:
Az ösztöneid és az evolúció nevű árral szemben úszol. De van esélyed! :D
2014. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

:D :D :D

Ez katasztrófa!:D tenyleg mivel tudom kiverni a fejemből?

2014. jan. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!