Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire káros a szempillaspirál?

Mennyire káros a szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Régebben 2-3 alkalommal használtam de abba hagytam mert a lemosása után is csomós maradt a szempillám de most újra elkezdeném használni de most márkásabbat vennék és veszek smink lemosót is mert eddig testápolót meg vizet használtam. Szóval a kérdésre visszatérve ha a munkanapokra festem ki csak akkor mennyire káros a szemre vagy szempillára? Persze minden napos lemosással.

2014. ápr. 29. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lemosás után is csomós marad, az a te hibát. Normálisan kell lemosni. Ennyi. Akkor káros csak, ha nem mosod le, mert akkor törik.
2014. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én rendesen lesúroltam de annyi jött le róla csak amennyit le szedtem, nem az én hibám de akkor teljesen mindegy. Lemosót nem akartam venni mert nem rendszeresen használtam spiráld de majd beújítok egyett.
2014. ápr. 29. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen lemosod,nem káros.viszont ha fenn hagyod,akkor mivel ez is súly a pilláidnak,emiatt azok jobban hullhatnak,illetve megrövidülhetnek.Bár én kb 10 éve használok spirált,de ezt nem vettem észre.Lehet,hogy igaz,de semmi látványos következménye nincs szerintem.
2014. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ja meg még azt kérdezném meg hogy nappal is roncsolja a pillákat, nem? Mert ébren többet vagyunk, mint alszunk. Viszont akkor nappal is károsítja, nem? Mármint nem napszak függő a dolog.
2014. ápr. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!