Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem káros a smink? 14 vagyok...

Nem káros a smink? 14 vagyok néha kiszoktam nagyon vékonyan húzni felül a szemem, de ha nem akk csak szempillaspirál, és h ez nem károsítja a bőrt? Vagy nem lesz hamarabb ráncosabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
De káros még ily fiatalon.
2011. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
61%
Nem értek egyet az előttem szólóval. Ma már olyan modern sminkfelszerelés áll a rendelkezésünkre, hogy nemhogy káros lenne, még jót is tesz a bőrnek. Marhaság, hogy ráncosabb leszel vagy pattanásosabb! A ráncok nem a sminken múlnak (genetika, napsugárzás, szoli). A kiszáradás ellen tökéletesen védenek az alapozók,de az uv ellen is jó.Az, hogy az alapozók, púderek eltömítik a pólusokat, megint egy butaság, mert ezek már olyan összetevőket tartalmaznak, amik átszellőztetik a bőröd. Én 12 évesen kezdtem sminkelni magam, most 27 éves vagyok. A mai napig elkérik a személyimet, ha cigarettát akarok venni...:) Sok múlik azon, hogy milyen a bőröd, és milyen géneket örököltél, de a sminkelés nem káros! Csak bátorítani tudlak, hogy használd nyugodtan. Mellesleg, ha szép vagy, több önbizalmad lesz, amitől jobban fogod érezni magad, aminek a következménye az lesz, hogy szinte kivirulsz. Meglásd, egyik sikerélmény hozza magával a másikat! Depresszió ellen is kiváló! Hajrá!
2011. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Utálom,mikor az emberek azt mondják,hogy a mai kozmetikumok egészségesek.Már miért lennének?Tele van káros vegyszerrel és kőolaj-származékokkal.Szerintem semmi sz.art ne kenj a bőrödre!
2011. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%
Az olyanok, mint Te, kedves hozzászóló, biztosan rossz tapasztalatokkal rendelkezel. Abban egyetértek, hogy minden készítményben megtalálhatóak bizonyos kémiai anyagok, de akkor ilyen erővel tusfürdőt és szappant se használj, mert abban is van minden, ami "nem tesz jót a bőrnek". Még a JOnson's termékekben is ott virít pl.: a SODIUM LAURETH SULFAT....stb. FESD MAGAD NYUGODTAN!
2011. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:D sima az arcbőröm szerencsére nem bőrhibás v pattanásos nem is szoktam magam alapozni néha pirosítót mert fehér a bőröm, de am azt se gyakran:)
2011. ápr. 15. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Te sick vagy komolyan mondom! Hogy ajánlhatsz egy gyereknek olyat,hogy nyugodtan fesse magát meg ilyenek? Sajnálom,hogy Te nem ismered ezeket a sz.ar összetevőket.Amúgy én már csak természetes dolgokat "kenek" magamra.Először gondolkodj mielőtt beszólsz nekem.:)
2011. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
A ráncosodás a bőröd kollagéntermelésétől függ. Szemceruzától nem leszel ráncos, csak ha rángatod nagyon a bőrt a szemed körül, miközben kihúzod.
2011. ápr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
85%

Nem szóltam be te kis buta, primitív natural fan! (ha már nem tudsz magyarul írni)! Csak leírtam a véleményem, ami nem neked szól, hanem a kérdezőnek.....

Na szervusz!

2011. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mindennap sminkeled magad(azaz hagyod a bőrt lélegezni),ha mindig alaposan letisztítod a sminket mielőtt lefekszel aludni,utána bekened a bőrtipusodnak megfelelő arckrémmel nem lesz semmi baj.


Nézd meg VV4 Évát,éjjel nappal sminkben van,abban alszik,miután felkel még ráfest még egy réteget az arcára. Nyáron is agyon sminkeli magát,és a tűző nap,a magas hő,szó szerint beleégeti az arcába az alapozót...

Na ha ezeket csinálod mint ő akkor 28évesen te is 40évesnek fogsz kinézni..

2011. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"12 éves koromtól sminkeltem magam" gratulálok :D
2021. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!