Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan csináltátok? (Tapasz...

Tóth V. kérdése:

Ti hogyan csináltátok? (Tapasztalt emberek véleményét kérem, nem érdekel, ha valaki szerint undorító! )

Figyelt kérdés

Szóval,most 5 mm-es csiga van a fülemben,2 hete.Nem fáj,nem duzzadt/gyulladt,nem is sebes,nagyon szépen begyógyult.

Viszont van egy 1 cm-es csigám,ami ugyan 5 mm-ig belemegy,és még talán 6-ig is,de félek,hogy esetleg alvásnál kicsúszik,és összébb megy a lyuk,mert csak elég kicsi rész látszik ki a végéből,ráadásul olyan súlya van a csigának,hogy simán kicsusszan...

Ti tudnátok valami ötletet ajánlani? (Értelmes) válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. máj. 10. 19:19
 1/2 anonim válasza:

Nekem ugyan ilyen problémám volt, és nekem is az 5mm-s csiga után. Én úgy oldottam meg, hogy elkezdtem gondolkodni, hogy mi az, ami nem csúszik le a műanyag csigáról, és rendesen megtartja a fülemben. És nekünk itthon volt egy rakat biciklibe való belső gumi, és az egyik pont selejtes volt, és én fogtam magam, és vágtam belőle egy kicsi kockát, amit utána formára vágtam szikével, és ezután NAGYON ALAPOSAN lefertőtlenítettem, és szúrtam egy lyukat a közepére. Kivettem a csigát, átnyomtam rajta, utána visszatettem a csigát, és utána már úgy tettem a fülem hátuljához, hogy rajta volt a lyuk, és rendesen megtartotta, és soha nem csúszkált lejjebb. :D

Elég maszek megoldás, de nekem nagyon bevált, és még csak be sem gyulladt tőle a fülem. :D

2014. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. A 6mm-esem nekem is folyton ki akart esni, de amióta 9mm-es van bent, azóta nem pánikolok, hogy mikor fog kiesni, mert nem csúszkál. :D Csiszolgasd meg egy picit durvább anyaggal (ne durvára, mert fájni fog tőle a füled) és máris bent marad. :) Vagy ha ki akar esni még így is, akkor lehet venni boltokban olyan apró gumi gyűrű szerűséget, amit a legtöbb kisebbfajta csigán látsz. :)
2014. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!