Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » PIERCINGKEDVELŐK! Szerintetek...

PIERCINGKEDVELŐK! Szerintetek nagyon hülyén néz ki egy fülben egy tragus, egy industrial, egy conch és három fülbevaló?

Figyelt kérdés

Van három fülbevaló, egy conch és egy tragus piercingem, de nagyon megtetszettek az industrial piercingek...És nagoyn szeretnék egyet, de a másik fülembe nem tudom betetetni, ugyanis körbe van már lőve...


Szerintetek túlzás? Vagy jól is nézhet ki? (A conch az csak egy kis kő, vagyis annyi látszik belőle, nem karika)

Csak azoknak az embereknek a válasza érdekel, akik szeretik a testékszereket, és a piercingeket...



2014. máj. 11. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit zsúfolt, de talán belefér:D nekem mondjuk sok lenne, de a lényeg, hogy neked tetsszen.
2014. máj. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszene még akkor is ha sok :)) én szerintem a sok piercing (akár fülben akar máshol) nagyon szép. Egyet értek az előző válaszolóval: úgy csináld ami végső soron neked is tetszik! :)
2014. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz mindkettőre...

De az a baj, hogy én is zsúfoltnak érzem így leírva meg átgondolva, és nem tudom hogy nézne ki...

Viszont én is sokpiercingmániás vagyok, összesen (eddig) 18 van (plusz fülbevalók)...csak azért...mégis csak...nem tudom még...:/

2014. máj. 12. 14:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten bejönnek ;)

Ha a három fülbevaló nem az indu két vége között van, akkor jól mutatna. 18 meg szerintem nem sok ;) Bár sok baj van az industriallal. Nekem volt, de elkezdte a felső részt kilökni, így kiszedtem, és maradt egy helix. Ha tehetném visszarakatnám, de így nem nagyon tudom.

Amúgy meg, ha utólag nagyon soknak érzed, idő után azt veszed ki, amelyiket akarod, akár cserélgetheted is, hogy épp melyik van benne, melyik nincs ;)

2014. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Áh szerintem nem lesz baj vele, soha nem volt bajom egy ékszerrel se...vagyis csak fülbevalóval, szerencsére a szervezetem elég jól tűri a fém mániámat...:)

És az a baj, hogy ha betetetem, nem lesz szívem kiszedni...nagyon ragaszkodom a picikéimhez...:)

2014. máj. 12. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Mármost nagyon érdekel, hogyan nézhet ki a füled ennyi mindennel:D egy kép jól jönne pl. oldalról vagy bárhogy!
2014. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mivel 3/3 (és a belső lelki hangom) is a piercing felé billenti a mércét, amint beszereztem az új kicsikémet mutatom...:3

(Ha elbizonytalanodok útközben, valószínűleg akkor is ide fogom feltölteni a képet megkérdezni, hogy ez így jó-e, ha nem akkor meg küldöm a képet priviben)

2014. máj. 12. 22:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 13 van csak a fülemben, és még akarok... kit zavar ha zsúfolt, engem nem, a többi meg nem hordja helyettem, ezt nekem kell tudni. :)
2014. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na igen...a hordás egy dolog...én a szúrás miatt aggódok, mert félek, hogy útban lesz valami...a fülbrvalókat tudom csak kiszedni mert a pc szorul...:/
2014. máj. 17. 22:27
 10/12 A kérdező kommentje:
Na megcsináltattam, minden bent van, tök jól néz ki, ha lesz kép felteszem - ha még érdekli azokat, akik említették... :3 (magamnak nehéz lenne lefotózni)
2014. máj. 24. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!