Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » PIERCINGKEDVELŐK! Szerintetek...

PIERCINGKEDVELŐK! Szerintetek nagyon hülyén néz ki egy fülben egy tragus, egy industrial, egy conch és három fülbevaló?

Figyelt kérdés

Van három fülbevaló, egy conch és egy tragus piercingem, de nagyon megtetszettek az industrial piercingek...És nagoyn szeretnék egyet, de a másik fülembe nem tudom betetetni, ugyanis körbe van már lőve...


Szerintetek túlzás? Vagy jól is nézhet ki? (A conch az csak egy kis kő, vagyis annyi látszik belőle, nem karika)

Csak azoknak az embereknek a válasza érdekel, akik szeretik a testékszereket, és a piercingeket...



2014. máj. 11. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne :))
2014. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne : )
2014. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!