Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A természetes szemöldök már...

A természetes szemöldök már egyáltalán nem szép?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom,hogy borotválják,rajzolnak másikat,festik,púderezik...Hát már az sem jó úgy,ahogy az Isten adta?!
2014. máj. 25. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

El kell fogadni hogy fejlődik a kor, másabbak az ízlések.

Hagyhatod te úgy is ahogy nő, csak aztán ne lepődj meg ha megnéznek, vagy pont emiatt nem szólítanak le.

Ahogy nálunk srácoknál is a természetes szőrösség volt megszokott, manapság hányinger egy szőrös hát, vagy mellszőr pl.

21F

2014. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Formára van szedve,nem Kiszel Tündés.De miért kell leborotválni,rajzolni,tetováltatni másikat?
2014. máj. 25. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tetovált, borotvált, megrajzolt szemöldök a ronda.
2014. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki se kért, hogy állj be a sorba... :) Majd, ha újabb divathullám érkezik és a természetes lesz a "menő", ők már cseszhetik a tetovált szemöldöküket...
2014. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szemöldököm természetes,ha tetszik valakinek ha nem én ilyen vagyok és nem fogom megváltoztatni más kedvéért nekem ez áll jól.:)
2014. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont a tetovált meg a rajzolt szemöldök a gusztustalan.A nagyon vastag sem szép.Szedje ki normálisan.De mi értelme borotválni,utána meg vissza rajzolni? Ész hova mész?!
2014. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tetovált, festett szemöldök pont most kezd ciki lenni..nekem mondjuk sosem tetszett.
2014. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság pont hogy kevesebben borotválják le és rajzoltatják újra, mint 5-10 évvel ezelőtt... mert már látszik a gagyi szemöldöktetkó eredménye - elhalványult kék csíkok, ősz hajhoz fekete kis vonalka stb.

Amúgy én nem vagyok a szemöldökfestés ellen, csak tudni kell mértéket tartani. Nekem vannak olyan napjaim, amikor szemöldökfilccel halványan átmegyek a szemöldökömön, mert vmikor több szál hullik belőle, és van egy-két kisebb üres folt, amit én nem bírok magamon. De tudom, hogy kell úgy csinálni, hogy az eredmény természetes maradjon.

Amúgy ezzel az Isten adtás dologgal vitatkoznék. Ha neked úgy jó lenne, akkor nem szednéd ;).

2014. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy "Isten adta" csak arra írtam,hogy leborotválják,tetováltatnak másikat.Az hogy kiigazítom,azért nem olyan drasztikus:)
2014. máj. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!