Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudom kiszedni a fülbevalót?

Hogy tudom kiszedni a fülbevalót?

Figyelt kérdés
a westendben lőtték, begyógyult és elvileg már kiszedhetném, de nem tudom hogy kell, mert lehúzni nem tudom a hátulját és lecsavarni se, mivel már 1 órája csavargatom, de még mindig nem jött le:S

2014. máj. 29. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
a kettőt együtt kell, csavargatni és közben jó erősen húzni
2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. máj. 29. 16:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Feladom..nem sikerül:(
2014. máj. 29. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogynem, először persze nehezen jön le
2014. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én kétszer lövettem ki a fülemet, és nekem is mindig nehezen jött ki. próbálkozz csak, előbb-utóbb úgyis kijön. de ha már fáj a füled, akkor hagyd egy kicsit pihenni, aztán próbáld meg később, de ha akkor is fáj, akkor hagyd még benn pár napot, mert lehet, hogy nem gyógyult még be rendesen, aztán akár be is gyulladhat, ami meg baromira tud fájni
2014. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget, csak van valaki otthon, vagy a szomszédban.
2014. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget, sikerült:)
2014. jún. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!