Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van a lányoknak a...

Miért van a lányoknak a gyűrűsujjuk más színűre festve?

Figyelt kérdés
Egyre többször látom, hogy a lányoknak a gyűrűsujja más színűre/mintájúra van festve, mint a többi körmük. Ez mit jelképez? Először azt hittem mikor láttam hogy véletlen, de egyre több csajon láttam már, mostanában kb. minden 3. csajnak így van kifestve a körme. És csak a kezükön. A lábukon nem.Van amikor kis gyönygyök vagy mik is vannak rajta. Erre mi a magyarázat?
2014. máj. 30. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelképez semmit. Ne akarj mindenbe belelátni valamit! Egyszerűen jól néz ki, nekünk tetszik, ezért csináljuk. Olyan mintha azt mondanád, mit jelképez, ha valakin piros ruha van bézs magassarkúval, vagy hogy mi a magyarázat arra, hogy valakin fekete tornacipő van meg kék zokni. :D
2014. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért lett szokás, mert a gyűrűsujj - nevéhez méltóm - kitüntetett szerepben van, általában azon viselnek ékszert.
2014. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDD Ezen nagyon jót nevettem. :D

Fiúk, ti csak olyan dolgokat hordotok, ami jelképez valamit? :D Az alsógatyátok mit jelképez? XD Mi rá a magyarázat? XXDD

2014. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy a körmök ne legyenek unalmasak, ha más színű a gyűrűsujj akkor kicsit kitűnik.
2014. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert ez a divat
2014. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én azért festem így, mert ha egyszínű lenne az összes, az számomra unalmas hatást keltene
2014. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os és akkor mondjuk miért nem a középsőt fested más színűre? mert engem az érdekelne, hogy miért pont a gyűrűsujj van másképp. :)
2014. jún. 3. 19:45
 8/9 anonim válasza:
mert általában a gyűrűt is a gyűrűsujjon hordjuk, ott néz ki jól ha kivan díszítve, szerintem
2014. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez emberfüggő, van akinél jelképez valamit, van akinek csak tetszik, vagy a divat miatt van úgy kifestve. Soha ne általánosítsd a lányokat, mindegyik másmilyen és sose gondolkodnak ugyanúgy. Én személy szerint azért hordom úgy, mert néha unalmas, ha egyszínű.
2017. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!