Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért gennyes még az orrpierci...

Miért gennyes még az orrpiercingem? Lehet, hogy allergiás vagyok a titániumra, vagy az orvosi acélra?

Figyelt kérdés
3 hete szúrattam az orrpiercingemet, de még mindig gennyes. Lehet, hogy aranyat kellene beletenni? (a fülem csak az aranyat bírja, lehet az orrom is)

2014. máj. 31. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem van amikor attól begennyesedik, hogy megrántom, holott már több, mint fél éves. ilyenkor lefertőtlenítem, kenek rá Tetran kenőcsöt és az helyrehozza. mivel porcba szúrt ékszerről van szó, a gyógyulása több hónapot is igénybe vehet sajnos. 3hét alatt nem gyógyul be teljesen, szóval az, hogy gennyes "normálisnak" mondható. kezeld szépen, vigyázz rá és akkor nem lesz vele gond.
2014. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nagy az isten állatkertje.
2014. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!