Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől feketedett meg az...

Mitől feketedett meg az ezüstnyakláncom?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja hordom (előtte is hordtam, de elszakadt, most lett megcsináltatva) és most vettem észre, hogy 2-3 szem megfeketedett. Próbáltam lemosni fogkrémmel, samponnal, de rajta maradt. Kicsit halványult, de feltűnő. Miért lehet ez és hogy tudom megtisztítani? Az tuti hogy igazi ezüst, mert ugye ékszerésznél vásárolták nekem, kétszer sikeresen elszakítottam és mindkétszer más csinálta, szóval már 3 ékszerésznél is volt, gondolom észrevették volna, ha nem ezüst...
2014. jún. 4. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát keverj el pici vízzel, és fogkefe segítségével vidd fel a nyakláncodra. Sikáld pár percig, aztán mosd le. Nekem ez nagyon bevált.
2014. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ezüst már csak ilyen, szódabikarbónával szoktam én is tisztítani.
2014. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként azért feketedik, mert oxidálódik a felülete. Asszem... Időnként muszáj tisztítani. (1es voltam)
2014. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a felülete folyamatosan oxidálódik, főleg ha folyamatosan hordod. én mentolos fogkrémmel, és egy nem használ fogkefével szoktam tisztítani az enyémet! ez nagyon hatásos! ;)
2014. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Levegőn állva folyamatosan oxidálódik. Nekem is egy idő után elkezdenek feketedni az ezüst ékszereim, ilyenkor felrakok főni egy kis vizet, rakok bele alufóliadarabkákat, és így főzöm benne az ékszereket kb 10percig :) a nagyon feketén nem annyira segít, de álatlában használ
2014. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!