Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apukám tegnap nagyon mélyen...

Apukám tegnap nagyon mélyen elvágta az ujját, elátuk jóddal, nyomókötéssel, de mára nagyon bedagadt neki és be is feketedett az ujja. Nem akar orvohoz menni, nagyon makacs. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Mitől van a feketedés?Biztos nagyobb a baj,de hallani sem akar orvosról.Ráadásul diszóvágáson történt,lehet el is fertőződött neki.Holnap állítólag dolgozni megy ,de szerintem úgysem fog birni...Jegelés segít?
2011. nov. 20. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menni
2011. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha befeketedett, akkor én a helyében eléggé sürgősen elmennék orvoshoz. Mondjuk mielőtt le kell vágni pár ujját...
2011. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekete akkor elhalt és azonnal menjen be ,mert az ujjába kerül!!!NEM GYEREK MÁR!
2011. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Egyébként ha már tényleg fekete, azaz teljesen elhalt, akkor azt már nem igen lehet megmenteni. És ha nem megy orvoshoz, akkor az elhalás szépen elkezd terjedni.
2011. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Próbálom neki ezt magyarázni de nagyon makacs.Én értem hogy nem birja a tűt,meg az orvosokat,de ez már nem játék.Nem birok vele sajnos.Remélem a munkahelyéről elküldik az orvoshoz,úgysem fog birni dolgozni.
2011. nov. 20. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen fekete az ujja?


[link]

Ilyet szeretne?

(Tudnék undorítóbbat is mutatni, de szerintem ennyi elég lesz)


Mutass már neki pár képet, hátha észhez tér. Ennyire nem lehet buta vki...

2011. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!