Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hivalkodó lenne kozmetikusnál...

Hivalkodó lenne kozmetikusnál sminket csináltatni esküvőre? (vendégként)

Figyelt kérdés

1. Nem tudom szépen kisminkelni magam.

2. A lagzi 350 km-re lesz és rekkenő nyári hőségben kellene elautózni odáig, szóval jó lenne, ha nem folyna szét a sminkem, ezért arra gondoltam arra, hogy profi csinálja meg.

Nem szeretnék hivalkodót, de biztos vagyok benne, hogy látszana, hogy nem én készítettem és nem szeretném, ha valaki úgy érezné, hogy magamra akarom vonni a figyelmet.

Valami ilyemsit képzeltem el vagy még visszafogottabbat: [link]



2014. jún. 5. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Mindenki igyekszik igényesen megjelenni és nem mindenki tud sminkelni. Hajrá!:)
2014. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is kozmetikussal fogom csináltatni a sminkem.

A mennyasszonyi sminkem is ő csinálta, teljesen megbízok benne, én sem tudok sminkelni.

2014. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne hivalkodó...amit küldtél teljesen rendbben van még...de azért erős sminket ne csináltass.:)
2014. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne hivalkodó, ráadásul nála van olyan "fedőlakk" (nem tudom a hivatalos nevét" amit a végén ráfúj és másnap reggelig sem folyik szét a hőség ellenére sem.
2014. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sminkfixáló. Már miért lenne hivalkodó? Azért rúzst vigyél, mert azt lehet, korrigálni kell majd.
2014. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!