Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb BB krém? (és...

Melyik a legjobb BB krém? (és lehetőleg minél olcsóbb. )

Figyelt kérdés

Helló! Sohasem használtam alapozót, se semmilyen krémet az arcomra, és kb. sehova máshova sem. Most sem akarok úgy nézni ki mint egy viaszszobor, ezért is szeretném kipróbálni a BB krémeket, mert úgy hallottam ezek jóval természetesebb hatást eredményeznek, és hidratálják is a bőrt. Nem anynir problémás a bőröm, de néha pattanások kijönnek, bár sohasem használtam semmit sem az arcomra. Mindennapi sminkem szempillaspirál, pattanásokra korrektor, és szájbalzsam, ennyi az egész. Szóval igen, kb. nem sokat tudok a BB krémekről, meg úgy a sminkekről sem általában, de most picit változtatni szeretnék magamon. Nem tudom milyen az arcom tónusa, se nem túl száraz, se nem túl zsíros. Én az Aden BB krémet néztem, mert nagyon olcsó, és jókat mondanak róla (nem akarok 2000Ft-tól többet költeni erre a krémre), csak nem tudom hol lehetne beszerezni, mivel netről sohasem szeretek dolgokat rendelni, ezért ha valaki tudja hol lehetne megvásárolni készpénzért, kérem írja le. Köszönöm a válaszokat!

19/L



2014. jún. 5. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Aden BB-t a Westend aluljáróban a parfümösnél keresd (krémmánia.hu oldalon írták).

Nekem is volt, de nem tetszett, zsírosította a bőrömet, nem fedett eléggé és nekem a legvilágosabb is sötét volt.

Most Eveline 8in1 BB-t használok, ez szerintem tökéletes. Rossmannban megtalálod, nem drága.

2014. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!