Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 cm vagyok és 79 kg jelenle...

174 cm vagyok és 79 kg jelenleg, és szeretnék kb.15 kg-t fogyni, mi lenne a legjobb módszer minél gyorsabb fogyásra?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a combomról és a fenekemről szeretnék fogyni.


15/L



2014. máj. 3. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ezt ajánlom:

[link]

otthon készíthető innivalónak, ami az éhségérzetet is csökkenti:

[link]


Én 180 cm-es férfiként 92 kg-ról ezzel fogytam 2 hét alatt 86-ra. Utána 2 hónap alatt lassan, már normális táplálkozás mellett még 3 kilót.

2014. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szétválasztó diétát ajánlanám, plusz tornagyakorlatokat ezekre a testrészekre.
2014. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyors fogyási módszer nincs sajnos szerintem, ami egészséges lenne... Vagy ha mégis sokat tudsz fogyni egyszerre (szinte már koplalással), lehetséges hogy nagyon hamar vissza is fog jönni. A futás nagyon jól átmozgat! Pár alkalom után is látható lesz az eredmény. Ha eddig nem sportoltál, kezdj el bátran futni, persze nem kell nagy távokban és sebességben gondolkozni eleinte. Én anno úgy kezdtem hogy egy héten 3-4 szer futottam úgy hogy 12× 1 perc futás majd 1 perc séta. Kellemesen elfáraszt ez is, de mégsem annyira megterhelő. Később tudod növelni a teljesítményed, többet futsz, ugyanígy megszakításokkal közben sétálsz. Hidd el, nagyon jól átmozgat, főleg ha rendszeresen eltudsz jutni futni! Mellette ha nem eszel sok nassolni valót, és sok vizet iszol, szerintem hamarosan lesz is eredménye! :) Hajrá!
2014. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!