Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen "iskolai" sminket...

Milyen "iskolai" sminket csináljak?

Figyelt kérdés
Tizenegyedikes vagyok. Olyan suliba járok, ahol nem igazán sminkelik magukat a csajok, de én nagyon szeretem festegetni magam. Tudtok mondani "natúr" sminket? Ja és amikor tesivel kezdek (hétfőn), akkor mit csináljak, hogy ne kenődjön el teljesen az alapozó?
2010. jan. 2. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
alapozó, kis szemceruza, szempillaspirál, szájfény. esetleg szolidan kis szemhéjfesték.
2010. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem használj egyszerűen csak szempillaspirált meg fényes színtelen szájfényt, meg ugye az alapozót. De ha gondolod, halvány barnát tehetsz a szemhéjadra. Én azt szoktam használni és ha szépen elkened nagyon természetesen néz ki és alig észrevehető de szép nagyon. Nekem meg a színtelen szájfény kifejezetten tetszik. :) (A másik kérdésedre nem tudok válaszolni)
2010. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapozó+szemcerka vagy tus,kihúzod a szemed,aztán egy kis spirál,rúzs vagy szájfény.Én is így szoktam,ennyi bőven elég:)

Én azt csináltam,hogy vittem magammal egy kis vattakorongot,tonikot,tesi után gyorsan áttöröltem az arcom,amíg öltöztem,megszáradt,majd újra lealapoztam az arcom.Egy kicsit macerás volt,ezért inkább vettem egy drágább alapozót,de ez egész nap kitart,még akkor is ha leizzadok.

16/l

2010. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen márkájú alapozó? Kb. mennyibe kerül?
2010. jan. 2. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:

alapozó, szempillaspirál, esetleg egy kis szemceruza v tus, szájfény :)

& hétfőn ne sminkeld ki magad otthon hanem csak tesi után

2010. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:22es vagyok

Max Factor Lasting Performance

Én Rossmannba vettem,3500 körül volt.

2010. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mit csináljak a szemcerkával, hogy a nap folyamán ne kenődjön el?

2010. jan. 2. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
ne piszkáld a szemed. Egy idő után meg fogod szokni hogy ne nyúlj hozzá. de amúgy lehet kapni ilyen sminfixálót is
2010. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!