Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vörös rúzs lányokon?

Vörös rúzs lányokon?

Figyelt kérdés
Fiúk nektek tetszenek azok a lányok akiken vörös rúzs van? Kort is írjatok :D

2014. jún. 10. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
a "fiúk" nem szeretik a majszolódós, ragadós dolgokat, ráadásul a vörös rúzs keveseknek áll jól,mert kell hozzá egy tökéletes mosoly(ugye tudjuk,hogy fogászatilag a magyar emberek hol tartanak perpill), illetve egy életkor sem árt(ami neked gondolom nincs meg). am mára már kb minden 2. tiniribi azzal kimázolva szaladgál,úgyhogy nem tudom ez miért kérdés, szegény "fiúknak" kb nincs választási lehetőségük, max 2 rossz közül a kevéssé rosszra tudnak rábökni (na nem mintha olyan nagyon válogatósak lennének...)
2014. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Első: Azért mászkálnak a tinik vörös rúzzsal, mert látták azt a rém idegesítő Csobot Adélt valamelyik Megafrászban vagy F-Traktorban és kitalálták, hogy húúúú, nekik is kell.
2014. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

A vörös rúzshoz kell egy életkor. Szóval nem, LÁNYOKON iszonyat nevetséges, NŐKÖN lehet szép, ha tudja viselni az illető.


25/F

2014. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Bár nem fiú vagyok, de hidd el, hogy sokakon nagyon nem áll jól, egyeseken kifejezetten röhejesen néz ki. Tényleg kell hozzá egy életkor, stílus.


24N

2014. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Erősítem a hármas és a négyes válaszolót...:D
2014. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2.: nem mondtam, hogy miért mászkálnak,csak azt,hogy mászkálnak. egyébként nyilván igazad van.
2014. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6. válaszoló

Tudom, hogy nem mondtad a miértjét, nem azért írtam, nem "kioktatásnak" szántam, ne haragudj, ha úgy tűnt. :)

2014. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A vörös rúzst tudni kell viselni, ez a legfontosabb. Egy 15-16 évesnek nincs olyan kiforrott nőisége, hogy ezt meg tudná tenni.

A másik a megfelelő árnyalat, arc- és bőrtípusonként változik, hogy kinek melyik áll jól.

Harmadrészt fontos, hogy a fogak színéhez is menjen. Sokan ezt rontják el. Drogériában az elvileg szakképzett eladó múltkor pont egy olyan színt választott egy 18-20 év körüli lánynak, ami hihetetlenül kiemelte a sárga fogait. A barátnőmmel csak néztünk, hogy hogy lehet ezt ennyire elnézni, annak ellenére, hogy a csaj is többször megnézte a tükörben magát és helyesen bólogatott, hogy milyen jól áll neki.

2014. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok még.

Az sem igaz, hogy a férfiaknak nem tetszik. Az én barátaimnak nagyon bejött, igaz én csak nagyon ritkán használom. Ilyenkor olyan rúzst teszek fel, ami csókálló és nem megy át a másikra.

2014. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok és nem használom, csak kérdeztem, hogy tetszik-e a fiúknak, de akkor ezek szerint nem nagyon fogom használni :D
2014. jún. 11. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!