Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középiskolás lányok mennyit...

Középiskolás lányok mennyit és hogy sminkeltek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy a középiskolás lányok mennyi sminket használnak és milyen termékekkel.Most megyek majd szeptemberbe gimibe úgy gondoltam elkezdenék csak egy kis enyhe/közepes fedésű BB krémet használni amivel a bőrtónusomat javítanám,mert nem egységes színű a bőr az arcomon.Szerintetek ez még belefér?Mennyire szokás sminkelni 9.-ben?

Köszönöm a normális válaszokat. :)



2014. jún. 16. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Belefér! :)

Én mikor 9.-be mentem, akkor csak színezett hidratálót (akkor nem igazán voltak még BB krémek), ajakápolót (illetve halványabb árnyalatú szájfényeket), valamint szempillaspirált használtam csak...(Felmérni a terepet, ugyanis nyolcadikos koromban erős panda sminkkel mentem suliba is mindig, csak hát a gimi az gimi, fő az óvatosság.)

Persze aztán az évek folyamán szépen visszatértem az erős sminkekhez, a vége felé már szemöldök, tus (néha még színes tus is), fekete szemkontúr (vízvonalakon), spirál és rúzs lett a mindennapi rutinom, alapozóval, púderrel...Mondjuk én öt évesen vagyok, 20 évesen érettségizek...szóval az utolsó két évre igazán megengedhettem már magamnak - meg osztályfőnök is erősen sminkel, szóval ő se szólt miatta, de az első másfél évben kb nem árt óvatosabbnak lenni, aztán fokozatosan lehet esetleg többet használni...:)


Persze ez csak az én véleményem és tapasztalatom...:D

2014. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

10.-es vagyok, nekem ez a mindennapi: Alapozó, korrektor ha kell, púder, szemöldökceruza, spirál. Kb 3-4 nap a héten szemhéjtus, néha szemcerka.

Szerintem tökéletesen elég amit leírtál, de ha csillog az arcod, nem árt egy kis púder rá. Meg egy kis spirál is elmegy szerintem, ha sokan sminkelnek majd körülötted. A lényeg, hogy mindig érezd jól magad, és az első pár napban is azt a kinézeted hozd, amit majd egész évben biztosítani tudsz, nincs annál gázabb, amikor jönnek a kisgólyák első héten totál cicomában, aztán szépen lassan leépülnek, félévre rájuk se ismerni.

2014. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.Nagyon kedvesek vagytok.^^

Igen én is arra gondoltam,hogy először felmérem a terepet és majd utána döntök.Elég furcsa lenne ha megváltozna a kinézetem néhány hét múlva..Remélem nem vagyok idegesítő de még egy kérdés:majd lesz gólyatábor oda szoktak sminket vinni?

Válaszokat szívesen várok mindegyik kérdésemre.:)

2014. jún. 16. 20:26
 4/6 anonim válasza:
100%
Én most 11.es vagyok és változó hogy mikor mennyi smink van rajtam attól függően hogy milyen napja van a bőrömnek vagy milyen kedvem van. Korrektor, púder, pirosító, highlighter minden nap van rajtam ehhez jön néha alapozó. A szememen minden nap van tus és spirál. De az hogy mennyi sminket hordhatsz mindenhol más. Az én sulimban szerencsére minden megengedett. :)
2014. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még belefér.

Az én sulimban 6.-tól szempillaspirál, 2 kg alapozó, olyan 7.ben még plusz szemhélyfesték és rúzs. De még csak nem is valami natúr színű! Na ez már sok, egy felsősnek is.

2014. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb suliban a kilencedikesek nagy része sajnos már teljes harci díszben jár iskolába. BB krém bőven belefér, tulajdonképpen nem is látszik, hogy van rajtad valami. Szempillaspirált, esetleg pirosítót ajánlanék, ezeket gyorsan fel lehet vinni, nem erős smink, és frissebbnek tűnik tőle az ember, de ha semmit nem használsz, az is tök jó, szerintem becsülendő. :) Sok sikert, jó kísérletezést!
2014. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!