Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha csak szempillaspirált...

Gáz, ha csak szempillaspirált használok?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az alapozót, mert olyan játékbabaszerű, élettelen lesz az arcom még a legfinomabb fedésűtől is. (Nagyon lágy arcvonásaim vannak.) Korrektorral próbálkoztam, de ha minden apró foltot el akartam tüntetni, akkor vakolhattam az egész fejem, és ugyanazt értem el, mint az alapozóval. Ha csak egy két helyre tettem, úgy néztem ki, mint aki nem fejezte be a sminkjét, látszott, hol van és hol nincs.

Úgyhogy maradtam a szempillaspirálnál.

Nincsenek komoly bőrhibáim, csak enyhén karikás a szemem (sokat alszom, sok vizet iszok, ez genetika), meg 2-3 piros pötty tinikori pattanások után.


Nem hatok így ápolatlannak?


2014. jún. 17. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ameddig nem koszos az arcod, nem vagy ápolatlan. Én körülbelül két pöttynyi korrektort használok naponta, és ennyi, semmi más.
2014. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor lennél ápolatlan, ha koszos lennél, zsíros csimbókokban lógna a hajad, szakadt-retkes lenne a ruházatod.

Attól nem leszel ápolatlan, hogy csak spirált használsz. Én is csak spirált használok, egyrészt mert sem a bőröm, sem a szemem nem bírja a sminket, még a natúrkozmetikumokat sem, egyedül az Alverde szétválasztó spirált tűri meg. Másrészt, mert a természetesség híve vagyok.

Meg nekem is karikás a szemem genetikailag, de korrektort sem használok rá, mert egyből viszketni kezd a szemzugom.

Jobb is, hogy nem kened be az arcod mindennel, inkább maradj a minimálnál és a természetesnél, főleg, ha nincsenek bőrhibáid, akkor fölösleges is.


24/L

2014. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Dehogy baj!


Viszont ugye tudod, hogy az alapozó után még jön a pirosító és a kontúrozás, s már se játékbabszerű az arcod!

2014. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Szempillaspirált SE használok, menjek bújjak el? :P

Ápolatlan akkor lennél ha koszos lennél és egyáltalán nem ápolnád sehogy a bőröd.

2014. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dehogy vagy ápolatlan! Vagy talán nem mosod az arcod, mindennap ugyanabban a ruhában jársz, piszkos a hajad? Feltételezem, hogy nem! Amúgy meg a természetes szépség a legszebb :))
2014. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!