Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi esély van rá hogy rájön?

Mennyi esély van rá hogy rájön?

Figyelt kérdés
a barátnőm kinézett magának egy arany nyakláncot, ami 37.000ft! illetve inkább csak meg tetszett neki. és találtam egy hasonlót, viszont az filled (futtatott) szám, karát, minden benne van. és az csak 3000ft. jelenleg nem vagyok olyan anyagi helyzetben hogy megvegyem neki az aranyat. rá fog jönni?

2014. jún. 18. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Talán rájön. De minek akar ilyen drága ékszert? Ha annyira tetszik neki, vegye meg magának.
2014. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Sóher :DDDDDDD
2014. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Sóher? Már bocs, hogy nem teheti meg mindenki hogy 37 ezres nyakláncokat vegyen.

Kérdezőnek meg: Attól függ van e szeme hozzá.

2014. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Előbb vagy utóbb kiderül majd.

Ne akarj azzal bevágódni amid nincs, tehát drága cuccal, pénzzel. Annál nincs gázabb. Megveheted de az igazat mondd a cuccról, szerintem ugyanúgy örül majd neki, mert nem az számít mennyibe kerül, hanem hogy gondoltál rá és szereztél neki hasonlót mint amit kinézett.

2014. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem azon van a hangsúly. Ha nincs pénzem valamire, nem veszek helyette olcsó utánzatot, azért meg főleg nem, hogy "átverjem" vele a másikat!

Őszinteségről, mint olyanról hallottál már?

2014. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
mondd meg neki az igazat, amúgy is a szándék a lényeg, annyi energiád legalább olt hogy keress egy hasonlót, amit meg tudsz venni
2014. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne hazudj neki róla, az elég gáz. Mármint nem az, hogy nem arany, hanem az, hogy megpróbáltad átverni. Sztem kérdezz rá, hogy szeretné-e az olcsóbb verziót - ha nem, legalább te őszinte voltál, és gondolom, tudja, hogy nem engedheted meg magadnak a drágábbat... a világ nem dől össze, ha nem tudod neki megvenni.
2014. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem kerülne ki, hacsak nem szakítunk, és beviszi a zaciba :D
2014. jún. 19. 00:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy átlagember simán látja a különbséget szerintem. De 1-2 zuhany után rá fog jönni tuti, az ilyen bizsuk elég gyorsan tönkremennek. Ha netán fémallergiás, akkor pedig azonnal kiderül. :D

Ha nem egy ostoba liba a barátnőd (márpedig egy olyannal minek lenne bárki is :D), akkor szerintem nem haragszik meg, ha első szóra nem veszel meg neki egy 40 ezres ékszert. Viszont szép gesztusnak tartaná, ha annyira odafigyelsz rá, hogy megjegyezted, sőt vetted a fáradtságot és kerestél egy hasonló láncot. Már ha nem fémallergiás. :D Én legalábbis tuti örülnék a gesztusnak.

Ellenben az elég gáz, ha valami flancos ékszerként adod át, és megpróbálod hülyére venni meg verni a nyálad, hogy te ilyen alfahím vagy, hogy megveheted neki. :D

2014. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ment a pipa! :D de olyat veszek, ami nem korrodizálódik, és nem okoz allergiát! tehát a fürdés meg az allergia kilőve. szám meg karát is benne van, tehát ha csak nem viszi el zaciba, nem veszi észre szerintem! :D
2014. jún. 19. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!