Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerülnek az Il-Makiag...

Mennyibe kerülnek az Il-Makiage sminkesiskolában a kurzusok?

Figyelt kérdés

Fontos lenne! Van valaki aki járt, vagy tud segíteni?

Vagy, valaki aki elvégezte? Az esetleg elmondhatná azt is mennyit és az ott szerzett sminkesdiploma...


2008. júl. 31. 18:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%

szia!

Szivesen segítekitek ill. informállak, de kizárólag e-mailen keresztül.Kérlek irj nekem:babyszitter@freemail.hu

2008. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
240 000- 1,2 millióig, bár ez utóbbi, már a profi tanfolyam végösszege.
2008. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Huhh az nem kevés...Köszönöm a választ!:)
2009. jan. 1. 18:16
 4/15 anonim válasza:
Jó lett volna, ha...elkezdhettem volna a tanfolyamot. Úgy néz ki, pofára mennek. Szóval csak vigyázz, hogy be ne csapjanak! Nehogy ingyen dolgoztassanak!
2009. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2009. jan. 28. 17:09
 6/15 anonim válasza:
Voltam a "megbízásukól" 2 éjszakán (próba)sminkelni, amikoris megegyeztünk, hogy mennyit fizetnek. Mikor fizetésre került volna a sor, mondták, hogy ez le lesz vonva a tanfolyamomból (továbbképzésből)- bár akkor még nem egyeztünk meg, hogy az Ő iskolájukba fogok járni - így végül a fizetés elmaradt. Ez tavaly nyáron volt, azóta egy levelemre sem érkezett válasz, hogy mikor és hova mehetek tanfolyamra.
2009. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most voltam. Az eslő szint 360 ezer smintáskával, de az egész összesen 900ezer, de ez már profi maszkmesteri
2009. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hú azért ennek a tizedéért is meg lehet tanulni nagyon profin...
2009. szept. 20. 10:12
 9/15 anonim válasza:

Voltam egy meghallgatáson nyáron,sminkesnek jelentkeztem.

Beraktak néhány órára sales-es munkára hogy áruljam a tanfolyamot bepalizott emberekenek,majd közölték,hogy akor lehetek sminkes ha elvégzem a tanfolyamukat aminek az árát le kell dolgozni.

No,most Én végzett sminkmester vagyok minkek a tanfolyam??Pénzlehúzás,ingyenmunka...

2009. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!


Én most végeztem el a Basic tanfolyamot, ami 290 ezer Ft-ba került. Ez az ár tartalmaz egy bőröndöt, amelyben szinte olyan dolgok vannak, amiknek nem is veszed hasznát (legyezőecset van, alapozóecset nincs, az külön még 4-5ezer Ft.)

A vizsgához kizárólag szemhéjpúder palettát adnak, a többiről pedig Neked kell gondoskodni.(selyempor, rúzs...)

Én nagyot csalódtam az egészben hiszen még csak nem is OKJ-s végzést ad, hanem egy sima diplomát arról, hogy elvégezted a tanfolyamot. Mindezek mellet minden tanfolyamon valamilyen terméket Rád akarnak sózni...nem olcsón.

Úgyhogy ha sminkes tanfolyamot szeretnél elvégezni, javaslom, hogy olyat keress, amelyik OKJ-s végzettséget ad és az is kb. hasonló árban mozog.

2010. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!