Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerülnek az Il-Makiag...

Mennyibe kerülnek az Il-Makiage sminkesiskolában a kurzusok?

Figyelt kérdés

Fontos lenne! Van valaki aki járt, vagy tud segíteni?

Vagy, valaki aki elvégezte? Az esetleg elmondhatná azt is mennyit és az ott szerzett sminkesdiploma...


2008. júl. 31. 18:59
1 2
 11/15 anonim válasza:

Sziasztok!


Gondoltam írok a témához néhány gondolatot. A sminkeléssel nekem nagyon nagyon sok problémám volt. Találtam egy olyan sminktanfolyamot, ahol tényleg profi tanítja meg, hogy hogyan kell sminkelni. Nem kell hozzá több százezer, az egész tanfolyam megvan kb 15ezerből. Én nagyon élveztem az egész tréninget, és most már nagyon szép nappali meg éjszakai sminket tudok csinálni. Ha bármi kérdésetek van, írjatok nyugodtan, de az e-mailcímemre, mert itt nagyon ritkán járok fent :(.


honitajo1@gmail.com

2010. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 molnar.kyra.1 válasza:
0%

Sziasztok!


Én az Il Makiage tanfolyamot végeztem, és nem bántam meg! Igaz, hogy nem olcsó, de megéri, hiszen az oktatók nagyon profik, és a sminkestáska, ami az Il Makiage-nál benne van a tanfolyam árában, csupa olyan hasznos dolgot tartalmaz, amit amúgy is meg kellene vennünk, csak magában nagyon nagyon drága volna! Szóval szerintem nyugodtan vágjatok bele csajok ;) Én élveztem! És azóta is sminkelek! Imádom! :)

2011. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kiss Virág25 ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Én elvégeztem a tanfolyamot, és azóta is alkalmazom az ott tanultakat, mivel a képzésnek hála már sminkesként dolgozom.

Különböző szinteket lehet megtanulni, minden szinthez tartozik elméleti és gyakorlati oktatás is.

Az alapképzésen szó van a bőrtípusokról,színelméletről,arcformákról,alapozásról,kontúrozásról,pirosításról,a szemöldök formázásáról,satírozás,füstös szem,tushasználat,műszempilla,rúzsok szájfények. Egyszóval mindenről,ami a smikelés alapjait képzi.A vizsgán egy nappali és egy esti sminket kell készíteni.

Az ár tartalmazza a sminkes táskát is a sminkszerekkel, valamint a tanfolyam végén az elkészült munkákról fénykép is készül.

Tehát: megtanulsz sminkelni, kapsz sminkes táskát, és lesz portfóliód is. Valamint lehetőséged nyílik arra is, hogy sminkesként dolgozz a cégnél.


Ezen kívül elvégezhetsz több szintet is, ahol megtanulhatsz öregíteni, fantázia sminket készíteni, gésát sminkelni, traveszti sminket alkotni,zombi-vámpír sminket készíteni, és beletanulhatsz a maszkmesterségbe is: heg,horzsolás,sebek...


Úgy gondolom a befektetett pénz teljes mértékben megtérül. Nagyon jó szakembereltől lehet tanulni, professzionális termékekkel dolgozni.


Ha valakit kicsit is érdekli a sminkelés világa, mindenképp térjen be az Andrássy 4. szám alatt található Il Makiage üzletbe.

2011. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzem azt, hogy belsős írta az utolsó két hozzászólást?!?


Előfordult már más oldalakon ezzel a céggel.


Ez munkaköri elvárás??:P

2012. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Persze 6/14es válaszíró mert biztos nem voltál bipsi aztán így már nem vagy érdekes náluk....sajnálatos dolog,de ez így megy náluk...biztos forrásból tudom aki ott dolgozott.

Horror árakkal dolgoznak,ahogy már mások is leírták.

Én nem ajánlom hogy odamenjél

2012. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!