Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ecsetkészletet érdemes...

Deliverance kérdése:

Milyen ecsetkészletet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Jó minőségűt keresek, de nem a felső árkategóriából. Mennyibe kerül kb?

2014. jún. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A makeuplaza honlapján vannak készletek, a krémmánián pedig vélemények a készletekről.
2014. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a felső kategória? Mennyit szánsz rá, mire használnád (már azon túl, hogy sminkelni), mennyire komoly szinten és mekkora készlet kellene?

A krémmánia jó ötlet, bár ecsetekről elég kevés vélemény van, ha tudsz angolul, inkább úgy keress rá.

Ha belefér, szerintem real techniques, van mindenféle készletük, esetleg sigma vagy ecotools. De ha inkább kezdő sminkes vagy és nem akarsz kapásból ennyit kifizetni, nézz szét ebayen, fillérekért vannak teljesen használható (általában hamisítvány vagy no name) készletek. Ha nincs szükséges teljes készletre, akkor drogériában is vannak használható darabok, essence és catrice ecsetek egész jók, müllerben mindenfélét lehet találni jó áron és szerintem minőségben is jó a legtöbb, egy alap készletet össze lehet szedni így is.

2014. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak otthoni használatra kellene a készlet, megnéztem az oldalakat, sokat segítettetek, köszi! :)
2014. jún. 22. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!