Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rossmannban kapható parfümök...

Rossmannban kapható parfümök közül ti melyiket szoktátok venni? Max.2000 forintlért szeretnék venni, édes illatút nem tudom melyiket vegyem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mel Merio. Nekem a kék van meg, ahhoz képest, hogy ilyen nevetségesen olcsó, egész jó illatú. De lehet neked valamelyik másik fajta jobban tetszik.

Vannak ilyen pici, színes, alma formájúak is, azok között is vannak jó.

Meg Rossmannban néha leakcíóznak "normális" illatokat is 2-3 ezer forintra, érdemes figyelni. Esetleg B.U, bár az több, mint 2000 forint, de még mindig elég olcsó.

2014. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 24. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
Én inkább a helyedben azt tenném hogy bemennék és mindenn nap befujnám magam valami jó illattal a parfümériákban nem szólnak érte. Mi ezt csináljuk a baratnimmel. Így drága illatban pompazunk minden nap ingyen
2014. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!