Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 7mm-es fültágítót szeretnék,...

Krisztilengyel kérdése:

7mm-es fültágítót szeretnék, elkezdtem de nagyon fáj gondolkodtam, hogy inkább megcsináltatom. Szerintetek jó ötlet és ha igen hol lehetne megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem kilyukasztani a bőrőmet, ezért fontold meg, mert leszel 80 éves is...
2014. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10mm összeforr,szóval azzal nem lesz gondja.
2014. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kivágós, erőszakos, de gyors módszer tudtommal nem forr össze. Ha türelmesen kitágítod, akkor átlag 10 mm-ig visszamegy utána, de ha kivágod, akkor nem tudom elképzelni, hogy menne vissza.

Szerintem nem jó ötlet. Fáj, igen, nagyobb méretnél azt mondják könnyebb, de addig nem akarsz menni. Lehet nem éri meg?

2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb megoldás ha azt szeretnéd hogy összeforrjon.

Nekem most 8mm-s, de nekem erőszakos módon lett megcsináltatva, bár nem kivágva hanem ráhúzva lett megcsináltatva (simáról 5 másodperc alatt 3mm kezdéskor)

Iszonyatosan fájdalmas mert nem azt az érzést vártam

2014. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(Elozo, veletlen enter)

Csináld lassabban és akkor nem fog fájni. Hidd el, ha én kibírtam 14 éves lány létemre :D

2014. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) amúgy ha csináltatnám akkor kéne hozzá szülői engedély ? (lehet hülye kérdés :/ :) )
2014. júl. 1. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:

(Eolzo vagyok)

Ömmm. Vannak oldalak ahol ott van egy pdf etc. fálj amit le kell tölteni, kinyomtatni és kitölteni. Legalábbis ha a szülő nem tud menni, meg telefonszám ha netán fel akarja hívni (hogyirjam) piercinges.

De keress rá konkrétan hogy hol akarsz csináltatni és weboldalon feltüntetik az ilyet ha KELL. ha nincs semmi akkor szerintem menj be a szalonba és kérdezz rá. Ott mindent szépen elmondanak neked :)

2014. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem el, olyan 4-6 mm-re szeretném. Egyelőre egy fogpiszkáló darab van benne, persze még az sem megy át teljesen, szóval most tartok 1 mm-nél :D

De ez egyáltalán nem fáj, naponta pár alkalommal tolok rajta egy kicsit. Te hogy próbálod tágítani, hogy fáj?

2014. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!