Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű szemcerka illik...

Milyen színű szemcerka illik aranyszőke hajamhoz, barna szememhez, szeplősebb fehérebb bőrömhöz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok falfehér, csak olyan normális az arcbőröm színe, nem kreol. Szeplőim vannak, a hajam festett Jennifer Anistonos "szőke", és a szemöldököm nem sötétbarna, hanem világosabb.


Eddig fekete szemcerkát használtam, de most olvastam, hogy sokak szerint az nem mindenkihez illik.


Szerintetek barnát/szürkét kellene használnom?


26N



2014. jún. 27. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
barnát, a szürke túl hideg lenne neked szerintem. de esetleg próbálj ki valami színeset is, amit leírtál ahhoz a királykék pl. szerintem baromi jól mutatna. :)
2014. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott a királykék!!!:) nagyon köszönöm! kéket és barnát is veszek ma:)
2014. jún. 27. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
barna szemhez nekem tetszik még a zöld, lila, és az arany is
2014. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sminkmesteri pályafutásom során amit a legjobban megtanultam,hogy barna szemhez barna szemceruzát/szemhélytust nem igen tanácsos feltenni,mert nagyon összefolyik és nem emeli ki a szemed színét!!!

Az első válaszolóval egyet értek a válasza második felében említett király kék szín tökéletesen kiadja a szemed minden apró kis zugát,és gyönyörű selytelemes tekintetet kaphatsz!!

2014. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barna, lila. A fekete nem igazán illik hozzád szerintem. Hacsak nem vagy rocker. :D
2014. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a barna szemen nem nagyon van mit kiemelni, olyanok, mint egy korcs kutyáé.:) De a kék bevált, vettem. A lilától valahogy irtózom már régóta, de a kék nagyon jó.:)
2014. jún. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!