Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, szerintetek melyik a...

Lányok, szerintetek melyik a szebb, ha alapozás után pirosítunk vagy, ha bronzosítunk, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves lány vagyok és a hétvégén esküvőre vagyunk hivatalosak. Mandula formájú kék szemem van, kerek arcom és nem tudom eldönteni, hogy sminkeljem magamat, Én arra gondoltam, hogy szolid rózsaszínes szájfény, a szememre bézses szemhéjpúder és úgy kifestem a szempillámat mintha műszempilla lenne meg az alsó pillákat is kiemelem. Az arcomat le alapoznám, bronzosítóm az van itthon, de pénteken megyek kozmetikushoz és most férre tett nekem egy pirosítót gondoljam meg, hogy kell-e. Szerintetek érdemes pirosítót használni alapozás után vagy elég a bronzosító? Esetleg, ha van más tipp szívesen fogadom őket! :)

2014. júl. 2. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindkettőt érdemes használni:)
2014. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dorcsuu ***** válasza:
Kontúr mindenképp mehet, a pirosító meg egy kevés, hogy természetesen hasson. :) De csak ha neked tetszik úgy, és ha a sminkedhez is illik.
2014. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettöt használhatod egyszerre, ha matt a bronzosito akkor felsö álkapocs csont alá dolgozd el, ha fényes akkor hasznald pirositokent homlokon hogy egy kis szint adjon.

Pirosito ha szőke vagy jobban áll,barnaknak mutat jobban a bronzosito.

2020. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor jó alaposan lemosod a sok vakolatot az arcodról - az a legszebb!
2022. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!