Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 8milis fültágítóm van, szeretn...

8milis fültágítóm van, szeretnék 12 miliset, de nincs 10 milis tágítóm. Ha teszek bele fültisztító pálcikákat, akkor azzal ki birom tágítani a fülemet az adott méretre?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 01:09
 1/7 anonim válasza:

Ezt hogy érted?Fültisztítóval nem tágíthatod tovább..

Azzal kezdtem 2-3milis lehet.Nem értem a kérdésed.

2014. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy, hogy beleteszek többet is.
2014. júl. 10. 16:44
 3/7 anonim válasza:

Ja hát lehet hogy úgy is meglehetne oldani.

Legtisztább szerintem ha veszel egy 10est...De ha semmiképp sem akarod akkor megpróbálhatod úgy is.

2014. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia:) Én pont most járok 10 mm-nél. Nagyon sok 10 mm-es tárgy van otthon,csak járj nyitott szemmel és légy kreatív! Nekem most például egy zsírkréta tartó cuccos van a fülembe,amit nehéz elmagyarázni,hogy hogyan is néz ki, de a lényeg,hogy az 10 mm-es :D De amúgy némelyik toll külseje ideális, mert az pont 10 mm-es. A legfontosabb,hogy fertőtlenítsd le alaposan!

16/L

2014. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
avonos rúzsminta kupakja volt benne, aminek a vége már 12 milis. De mostanra már 14 milis a fülem! :D
2014. aug. 1. 11:01
 6/7 anonim válasza:

Hát akkor látom feltaláltad magad :D Csak így tovább!:) Meddig szeretnéd tágítani?

16/L

2014. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szerintem itt megállok! :D ez is elég, így is sokan észreveszik. most inkább beruházok különbözô tágítókkal! :D

18/L

2014. aug. 1. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!